Trend firmy Ostermann – obrzeża ABS z dekorami hybrydowymi

Czy znacie dekory hybrydowe? Są to wzory, które idealnie łączą w sobie typowy wygląd dwóch różnych materiałów: na przykład kamień z metalem, łupek z metalem, tkaninę z metalem lub nawet rdzę z chłodnym, błyszczącym metalem. Firma Ostermann oferuje pasujące obrzeża ABS do uzyskania wyjątkowego wyglądu.

 

Wybór odpowiedniego dekoru dla mebla nie zawsze jest łatwy. Czy ma to być wygląd kamienia, tkaniny czy rdzy? A może błyszczący metal? Dlaczego nie obydwa? Obrzeża ABS „Metal Rock antracytowy”, „Metal Fabric antracytowy”, „Łupek metaliczny czarno złoty” i „Ferro brązowy” to dekory fantazyjne, które łączą wygląd zardzewiałego żelaza, kamienia, tkaniny lub łupka z żywymi efektami metalicznymi. W ten sposób powstają obrzeża, które można stosować zarówno do blatów roboczych, jak i do wyrazistych frontów lub całych mebli salonowych, łazienkowych czy kuchennych. W firmie Ostermann obrzeża są dostępne w wymiarach 23, 33, 43 i 100 mm x 1 lub 2 mm i dostarczane już w małych ilościach od długości 1 metra. Więcej informacji o wymienionych produktach można znaleźć wpisując hasło „#Highlights11” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Obrzeże ABS Metal Rock antracytowy

Na pierwszy rzut oka obrzeże wygląda jak klasyczna reprodukcja kamienia. Gra światła akcentuje wyrafinowany metaliczny wygląd z matowo-błyszczącym efektem. Struktura kamienia podkreśla perłowy charakter dekoru. Kompozycja antracytowych i brązowawych kontrastów z pojedynczymi jaśniejszymi i ciemniejszymi inkluzjami sprawia, że obrzeże doskonale dopasowuje się do drewien i ciepłych odcieni szarych.

Metal Fabric antracytowy

Czy to tkanina czy polerowany metal? Jest to obrzeże ABS Metal Fabric, które wizualnie przypomina zarówno klasyczny tweed, jak i szlifowaną blachę stalową. Brązowo-szary odcień podstawowy obrzeża uzyskuje metaliczny efekt dzięki występującym na niej niebiesko-szarym obszarom i zastosowanemu połyskowi. Subtelny niebieski połysk sprawia, że obrzeże dobrze łączy się z chłodnymi szarymi kolorami jednolitymi, niebieskawą bielą lub białymi drewnami.

Łupek metaliczny czarno złoty

Te obrzeże łączy w sobie ciemny łupek i metal o złotym połysku, tworząc nowy hybrydowy dekor. Podstawowym kolorem reprodukcji łupka jest ciemny brąz, który dzięki złotemu połyskowi nałożonemu niczym puder powoduje wyjątkowo przytulny i ciepły wygląd. Delikatna struktura powierzchni wskazuje na naturalną strukturę łupka. W aranżacji wnętrz obrzeże o ciemnym kolorze bazowym idealnie pasuje do żywych dekorów drewnianych, ponieważ ciemny brąz znajduje się przede wszystkim w otworach sękowych i pęknięciach tych dekorów.

Ferro brązowy

Obrzeże ABS Ferro brązowy wygląda jak kawałek zwietrzałej płyty żelaznej. Nieregularna zmiana jaśniejszych i ciemniejszych odcieni miedzi i brązu tworzy autentyczny wygląd. Jest to dodatkowo podkreślone przez realistyczne struktury i nieregularne proporcje metalicznego połysku. Obrzeże idealnie pasuje do jasnych dekorów drewna, jak również do jednolitych kolorów lub reprodukcji materiałów w spektrum szarości i beżu.

 

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– długości od 1 m,
– szerokość do 100 mm,
– różne grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150 tysięcy możliwych dopasowań tych produktów do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Niemiecka firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów dla zakładów stolarskich i jest ukierunkowana na realizację potrzeb klienta. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zatrudniając ponad 450 pracowników i wysyłając nawet do 6000 pozycji dziennie, jest europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez producenta można skorzystać także z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

Obrzeża firmy Ostermann z hybrydowymi dekorami łączą w sobie wygląd dwóch różnych materiałów: reprodukcje kamienia, łupka, tekstyliów lub rdzy zyskują zupełnie nowy wygląd dzięki metalicznemu połyskowi.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług