Technologia do mebli. Tak wyjątkowa jak Ty

W każdym meblu tkwi potencjał, a każdą przestrzeń można perfekcyjnie zagospodarować. Nowoczesna technologia meblowa pozwala na podkreślenie indywidualności użytkowników mebli i sprawia, że już samo sięganie do szaf czy szuflad staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Drzwi szafy, które cicho się domykają i szeroko otwierają, zapewniając wygodny dostęp do całej zawartości. Piękne szuflady wysuwające się bezgłośnie po delikatnym naciśnięciu na front, uporządkowane dzięki pomysłowym organizerom. Efektywnie wykorzystany cały potencjał przestrzeni do przechowywania, gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. To już nie tylko wizja, ale realna koncepcja idealnego wnętrza z perfekcyjnie zorganizowaną, funkcjonalną i estetyczną zabudową meblową.

Technologia spotyka design

Styl we wnętrzu można wyrazić na wiele sposobów. Nie tylko kolorem, fakturą czy materiałem. Wszystko to jest w zasięgu ręki dzięki inteligentnej technice, która jest subtelna i dyskretna, a jednak porusza meble, wytłumia odgłosy ich pracy, potrafi podkreślić ich komfort użytkowania i wydobyć ich niezwykłe piękno.

To właśnie dzięki doskonałej technice można dziś realizować nowoczesne i wyjątkowe projekty mebli. Ważne, aby zostawała ona całkowicie niewidoczna, a jednocześnie nie ograniczała wizji projektanta. W meblu każdy detal ma znaczenie – począwszy od designerskiego frontu, na subtelnym i funkcjonalnym okuciu skończywszy.

Komfortowa cisza w domowym wymiarze

W kontekście projektowania mebli absolutnym priorytetem jest wygoda użytkowania i optymalne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Nowoczesne systemy meblowe muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, by zyskać jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Nawet w małych wnętrzach drzemie potencjał, który można zagospodarować dzięki inteligentnym rozwiązaniom.

Komfortowa przestrzeń zabudowy jest radością samą w sobie, ale dodatkowa przyjemność to jej sprawna i bezgłośna praca. Domowej ciszy nie zakłócimy uciążliwym uderzaniem frontów przesuwnych, jeżeli za ich prowadzenie będzie odpowiadał nowoczesny system TopLine XL firmy Hettich. Jest on wyposażony w Silent System, który jest skuteczny nawet w przypadku dużych, 4-skrzydłowych szaf. Ciche otwieranie i domykanie możemy zapewnić również w przypadku szuflad, nawet jeżeli wymarzyliśmy je sobie w opcji bez uchwytów.

Szuflada zmienia oblicze

W nowoczesnej zabudowie meblowej design kryje się również za frontem szuflad. Potrafią one zachwycić, podobnie jak wyszukany fornir, akryl czy atrakcyjna sylwetka mebli. Z założenia od szuflad oczekujemy funkcjonalności i wytrzymałości, jednak aspekt designu coraz częściej nabiera ogromnego znaczenia. Szuflady muszą być równie atrakcyjne wizualnie jak cała zabudowa meblowa.

Odpowiedzią na te potrzeby jest szuflada AvanTech YOU – szuflada cienkościenna, w której kluczowe jest urzeczywistnianie pomysłów projektanta i użytkownika. Bogactwo opcji w zakresie personalizacji oraz kolorów, kształtów i faktur sprawia, że każdy może stworzyć szufladę taką jak lubi. Zaś atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia nadają zwykłym zdawałoby się szufladom elegancji i smaku.

Więcej informacji o produktach firmy Hettich na stronie www.hettich.com.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług