Ostermann – nowe, różnorodne obrzeża ABS

W ostatnim czasie firma Ostermann znacznie powiększyła asortyment oferowanych obrzeży ABS. Wprowadzone nowości pasują do około 800 dekoracyjnych powierzchni wytwarzanych przez różnych producentów płyt. Wszystkie nowe wzory są standardowo dostarczane już od 1 metra długości i w każdej żądanej szerokości nie większej niż 100 mm.

 

Nowe trendy – nowe obrzeża

Na tegorocznych wirtualnych targach interzum można było zobaczyć najświeższe trendy, jakie będą kształtować w najbliższej przyszłości aranżacje wnętrz. Producenci przedstawili nowe dekory, kolory oraz struktury powierzchni. Można było zauważyć, że w przypadku reprodukcji drewna najważniejsze są dwa elementy: naturalność oraz realistyczność. W przedstawionych projektach pomieszczeń, które są coraz bardziej elastyczne, chętnie łączono harmonijne dekory drewniane z kolorystycznie dopasowanymi, czasami charakterystycznymi, dekorami kamiennymi lub fantazyjnymi.
Firma Ostermann dąży do zaoferowania producentom jak największej swobody w projektowaniu modnych mebli. Z tego względu cały czas wzbogaca swój asortyment o nowe, różnorodne wzory. Wprowadzone do oferty obrzeża ABS są tego potwierdzeniem. Stanowią one bardzo zróżnicowaną wzorniczo grupę – począwszy od reprodukcji drewna i kamienia aż po dekory fantazyjne. Co więcej, wzory są dostępne we wszystkich stopniach połysku – od matowego do wysokiego. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć, wpisując hasło „#Highlights09” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Dekory drewniane – nie tylko dęby

Nowe obrzeża ABS dostosowane są nie tylko do popularnych obecnie dekorów dębowych, ale również do wielu innych powierzchni drewnianych. Wymienić tu należy przede wszystkim reprodukcje drewna iglastego – takie jak świerk lub sosna. Poza tym nowości objęły także klasyczne gatunki, takie jak: buk, klon, jesion, wiąz lub mahoń. Różnorodność oferty dopełniają obrzeża ABS do powierzchni o wyglądzie orzecha włoskiego, gruszki, szerszeni czy oliwki.

Dekory kamienne – idealne dopełnienie

Obecnie w nowoczesnych projektach wnętrz chętnie łączy się naturalne powierzchnie drewniane z masywnie wyglądającymi i kolorystycznie dopasowanymi dekorami kamiennymi. Stosuje się zarówno naturalne reprodukcje, jak i wzory z elementami fantazyjnymi. W ofercie Ostermanna znajduje się wiele obrzeży ABS o powierzchni łupkowej, granitowej, marmurowej oraz wapiennej. Do bardziej designerskich wnętrz proponowane są wyroby o wyglądzie betonu, terrazzo czy mozaiki.

Fantazyjne reprodukcje

Wśród aktualnie modnych powierzchni należy jeszcze wymienić dekory tekstylne. Ich popularność wynika z tego, że wnoszą one do wnętrz poczucie przytulności. Do projektów je wykorzystujących firma Ostermann oferuje obrzeża ze wzorami tkanin – w tym także o wyglądzie lnu.
Innymi ciekawymi propozycjami powierzchni meblowych są imitacje surowego tynku oraz rdzy. Także tutaj niemiecki producent posiada pasujące produkty.

Różnorodność – także w dotyku

Wrażenia dotykowe, jakie daje powierzchnia meblowa, są coraz bardziej istotne. Dotyczy to również powierzchni wąskich. Wychodząc naprzeciw temu trendowi, firma Ostermann dostarcza obrzeża ABS z dopasowaną strukturą. Oprócz matowych, gładkich obrzeży i wariantów z klasyczną powierzchnią Miniperl coraz częściej można znaleźć nowe obrzeża ze strukturą porów drewna, drewna, kamienia lub tekstylną.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– długości od 1 m,
– szerokość do 100 mm,
– różne grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150 tysięcy możliwych dopasowań tych produktów do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Niemiecka firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów dla zakładów stolarskich i jest ukierunkowana na realizację potrzeb klienta. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zatrudniając ponad 450 pracowników i wysyłając nawet do 6000 pozycji dziennie, jest europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez producenta można skorzystać także z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

 

(opr. jz)

Nowe obrzeża ABS firmy Ostermann pasują do około 800 powierzchni dekoracyjnych. Ta ogromna różnorodność daje szerokie możliwości przy projektowaniu modnych mebli.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług