Targi Meble Polska 2021 tylko online

Targi Meble 2021, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, nie odbędą się w tym roku w tradycyjnej formie. Decyzję podjęto ze względu na epidemię COVID-19 i obostrzenia jakie w związku z nią są cały czas obecne.

 

Józef Szyszka, dyrektor targów Meble Polska, mówi: “Z uwagi na niepewne prognozy rozwoju sytuacji epidemicznej w najbliższych miesiącach zarząd Grupy MTP postanowił, że Targi MEBLE POLSKA odbędą się od 25 do 28 maja 2021 roku wyłącznie w formule ONLINE. Przyjmujemy zgłoszenia od firm, które chcą zaprezentować ofertę w ramach tego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu!”

Termin pozostaje bez zmian, wirtualne spotkanie odbędzie się od 25 do 28 maja. Wydarzenie będzie miało miejsce  na intuicyjnej platformie internetowej. Wykorzystuje ona sztuczną inteligencję do samodzielnego kojarzenia partnerów gospodarczych, czego wynikiem jest rekomendowanie dla danej firmy potencjalnych rozmówców.

Targi Meble Polska w nowej formule zostaną poprzedzone silnymi działaniami promocyjnymi. Osobiste zaproszenia skierowane zostaną do przedstawicieli największych grup zakupowych oraz sieci salonów meblowych i wyposażenia wnętrz z całego świata. Odbędzie się także kampania searchowa i displayowa Ads w Polsce oraz na najważniejszych rynkach zagranicznych. Promocja imprezy będzie miała miejsce w mediach społecznościowych. Ukażą się reklamy w polskich i zagranicznych mediach branżowych.

 

(jz)