Tarcica – bezproblemowa dostawa

Wiele firm wykorzystujących tarcicę w swojej produkcji przeżywa aktualnie dynamiczny rozwój. Jednak pełne wykorzystanie koniunktury na rynku nie jest łatwe, pojawił się bowiem poważny, choć znany na naszym krajowym rynku, problem niedostatku surowca drzewnego.

 

Sytuacja braku drewna okrągłego ma ogromny wpływ na funkcjonowanie dużej grupy przedsiębiorstw potrzebujących do realizacji zleceń przetartego surowca. Rosnące ceny i ograniczona dostępność tarcicy sprawiają, że firmy te coraz mniej magazynują materiały. Skupiają się raczej na zakupach do bieżącej produkcji. Niektóre zakłady muszą nawet wprowadzać ograniczenia produkcyjne z powodu braku tarcicy.

Powstaje pytanie, czy jest jakaś droga wyjścia z tej trudnej sytuacji? Rozwiązaniem jest niewątpliwie nawiązanie współpracy z partnerem, który zapewni dostarczenie potrzebnych materiałów. Rolę taką spełniają solidne hurtownie drzewne, która posiadają zapasy drewna mogące gwarantować tak pożądaną stabilność dostaw. Obecnie przystosowują się one do postępujących zmian na rynku, zwiększając swoje powierzchnie magazynowe, dzięki temu powinny móc zaspokoić oczekiwania rosnącej grupy klientów. Dla producentów zaletą takiej współpracy będzie też większa elastyczność, jaką uzyskują w reagowaniu na potrzeby odbiorców.

Gdzie szukać takich hurtowni? Jedną nich jest firma Mabor, zapewniająca zakładom stolarskim materiały do produkcji już od prawie 30 lat. Obecnie przeniosła ona swoją siedzibę ze Swarzędza do Bugaja położonego przy trasie Poznań-Gniezno. Buduje tu teraz duży, nowoczesny magazyn tarcicy, który pozwoli na zwiększenie ilości dostępnych materiałów o 100%.

Mabor posiada w stałej ofercie bogaty asortyment tarcicy wielu gatunków drzew europejskich, jak i egzotycznych, dostępny w różnych grubościach.

http://www.maborspj.pl/

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług