Systemy do drzwi przesuwnych Quamiro

Od początku swojego istnienia Quamiro zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów dla branży meblowej. Wszystkie profile tego dostawcy wytwarzane są u producentów przestrzegających zaostrzonych reżimów technologicznych zarówno na etapie wytwarzania, jak i ich anodowania.

Wiele fabryk nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom co do wymagań technicznych dotyczących wytwarzania tych wyrobów. Profile Quamiro posiadają zawężoną tolerancję – oznacza to, że zachowane są wymagane wymiary i grubości ścianek, a co za tym idzie, profil zawsze ma odpowiednie właściwości mechaniczne. Pokryte są one 15-mikronową warstwą anody, zapewniającą uzyskanie wyjątkowych kolorów oraz wysoką jakość i trwałość powierzchni.

Każdy profil pakowany jest indywidualnie w rękaw foliowy, który zabezpiecza profil na całym obwodzie, a nie częściowo, jak to ma miejsce w przypadku stosowania taśm samoprzylepnych ochronnych. Ponadto stosowanie taśm może powodować trudności z ich oderwaniem po dłuższym czasie pozostawania na profilu oraz konieczność czyszczenia profili z pozostałości kleju po oderwaniu taśmy.

Toledo – profil bardzo ekonomiczny, z delikatnym uchwytem. Klasyka gatunku, dla osób ceniących prostotę i elegancję. Możliwość stosowania profilu na torze podwójnym.

Malaga – niespotykany na rynku kształt. Profil wąski z okrągłym uchwytem, na którym ładnie załamuje się światło.

Sevilla – profil „designerski”, który łączy w sobie nowoczesność i elegancję. Szczególnie polecany do drzwi fornirowanych, gdzie subtelnie podkreśla charakter drewna. Profil powinien być łączony z terminologią „szafy włoskie”, które są wyznacznikiem obecnych trendów.

Barcelona – uniwersalny profil z oferty Quamiro ze względu na możliwość stosowania wypełnień o różnych grubościach: 10, 16, 18 mm. Specjalnie dobrane krzywizny zapewniają unikalny rozkład cieni.

.