Stolarnia MaestroArte – drewniane dekory ozdobne do mebli

Deski dekoracyjne, których producentem jest Stolarnia MaestroArte, są przeznaczone przede wszystkich do producentów mebli systemowych. Doskonale sprawdzają się jako fronty szafek i szuflad oraz ozdobne wstawki. Produkty te są niepowtarzalne i wyjątkowe przez co zmieniają oblicze każdego mebla, nadając mu niezwykłego charakteru.

 

Dekory drewniane znajdują zastosowanie w komodach i szafach w salonach, jadalniach czy sypialniach. Firma dostarcza też wzory idealnie komponujące z kuchennymi meblami systemowymi.

Krzysztof Zieliński właściciel firmy Stolarnia MaestroArte mówi: „Rzeźbione drewno to ponadczasowy materiał, który można wykorzystać do tworzenia wyjątkowych projektów. Urozmaicenie mebli oryginalnymi drewnianymi dekorami ozdobnymi sprawia, że wnętrze staje się bardzo eleganckie. Poza tym eliminowany jest czynnik monotonii, który mógłby się pojawić wraz wstawieniem prostej komody lub szafki.”

Piękne i trwałe

Jako materiał na deski ozdobne producent wykorzystuje sosnę oraz dąb, co jest gwarancją ich wytrzymałości. Każdy dekor jest rzeźbiony ręcznie lub posiada wzory uzyskane w specjalistyczny sposób. Produkty wyróżniają się kunsztownie zrealizowanymi żłobieniami oraz dokładnie wyszlifowanymi powierzchniami. Odpowiednia impregnacja sprawia, że zachowują niezmieniony wygląd przez wiele lat.

Zindywidualizowana kolorystyka

Dekory drewniane firma barwi na dowolny kolor. To umożliwia każdemu producentowi mebli idealne dobranie kolorystyki do konkretnej szafki, komody czy łóżka. Na próbnikach standardowej oferty można zobaczyć zarówno deski zachowane w ciemnych, eleganckich barwach, jak i subtelnych, jasnych odcieniach. W każdym wypadku barwy te podkreślają naturalny urok drewna i uwypuklają jego głębię.

Współgranie z oświetleniem LED

Krzysztof Zieliński dodaje: „Deski fenomenalnie wyglądają w połączeniu z klasycznymi stołami oraz komodami, ale także doskonale współgrają z oświetleniem w nowoczesnych kompozycjach. Często spotykane oświetlenie LED w awangardowych meblach systemowych rewelacyjnie uwydatnia każde załamanie i wgłębienie ozdobnej deski, co w konsekwencji podkreśla wyjątkowość całej komody czy szafy.”

Nie tylko do mebli

Stolarnia MaestroArte poza dekorami ozdobnymi do mebli oferuje szereg innych wyrobów, których wspólnym mianownikiem jest charakterystyczna powierzchnia drewniana. W ofercie znajdziemy między innymi: belki rustykalne, deski sufitowo-ścienne, blaty barowe i kuchenne, gotowe meble, okiennice, ramy do obrazów i wiele innych.

https://www.maestroarte.pl/

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług