Standardowe i zindywidualizowane głowice wiertarskie

Firma Lazzoni Group to polski producent maszyn, który poza produkcją wiertarek przelotowych, CNC, specjalizuje się również w głowicach wiertarskich. Poza szeroką gamą standardowych głowic przedsiębiorstwo dostarcza także modele wykonane zgodnie ze specyfikacją określoną przez klienta.

 

Produkcja głowic w firmie Lazzoni Group odbywa się z zachowaniem wszelkich norm konstrukcyjnych. Na każdym etapie tego procesu odbywa się kontrola jakości z zapisem jej historii. Konstrukcja głowic jest bardzo solidna, bazuje na stalowym korpusie oraz sprawdzonych podzespołach. Wszystko to przekłada się na wydajność, żywotność i bezawaryjność produktu.

Producent oferuje szeroki wybór głowic wiertarskich, co umożliwia odpowiednie dopasowanie urządzenia do konkretnych potrzeb danego odbiorcy. Dla klientów, którym nie wystarczają standardowe rozwiązania, firma proponuje produkcję głowic o zindywidualizowanej konstrukcji.

Rodzaje dostępnych głowic:

liniowe – o stałym rozstawie 32 mm, dostępne od ręki,

regulowane – zakres rozstawu od 13 do 192 mm, dostępne od ręki,

głowice na specjalne zamówienie – produkowane na podstawie pomysłu i zapotrzebowania klientów, czas ich realizacji nawet do 7 dni.

Zalety oferty Lazzoni Group:

szerokie możliwości konfiguracji głowic poprzez różnego typu mocowania wierteł, rozstaw wierteł dostosowany do potrzeb produkcyjnych, mocowanie głowicy przystosowane do urządzeń odbiorców,

solidna stalowa konstrukcja głowic,

szybki czas realizacji zamówień – głowice na zamówienie w trybie ekspresowym dostarczane są już w ciągu 7 dni,

konkurencyjne ceny.

https://www.lazzonigroup.pl/

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług