pojemniki do przypraw

SlideLine M – szafki i regały z przesuwnymi frontami

Firma Hettich proponuje producentom mebli ciekawe rozwiązanie, które pozwala istotnie zmienić design i funkcjonalność realizowanych przez nich projektów. SlideLine M to system drzwi przesuwnych przeznaczony do różnorodnych zastosowań w bardzo wielu rodzajach mebli.

Stonowany design

Samo okucie posiada dyskretną formę – idealnie wtapia się w projekt i go nie zakłóca. Projektantowi daje nowe, szerokie możliwości wzornicze. SlideLine M pozwala otwierać i zamykać wybrane segmenty mebla w zupełnie inny sposób niż robią to klasyczne fronty na zawiasach. Dzięki niemu meble zyskują całkowicie nowy wygląd i nową funkcjonalność. Fronty można ustawić tak, że szczeliny między nimi będą minimalne. Także odległość skrzydeł drzwiowych od korpusu jest bardzo mała. Profile jezdne dostępne są w kolorze srebrnym, białym czarnym lub szampańskim, co pozwala odpowiednio dobrać barwę do danego projektu.

Do każdego mebla

SlideLine M może być wykorzystany w bardzo zróżnicowanych projektach meblowych. System sprawdzi się zarówno w meblach pokojowych, szczególnie w regałach, wiszących szafkach kuchennych, szafkach biurowych, jak i łazienkowych. Szczególnie w meblach regałowych otwiera szereg nowych możliwości. Pozwala otwierać i zamykać ich wybrane segmenty, przez co mogą się stać meblami wielofunkcyjnymi. System jest oferowany w wersji 1- i 2-torowej, co także zwiększa możliwości jego zastosowania. Na jednym torze możemy umieścić nawet kilka elementów przesuwnych. Tor podwójny pozwala tworzyć w pełni zamykane szafki z dwoma lub trzema drzwiczkami.

Do różnych frontów

Montaż jest prosty i nie nastręcza problemów. Okucia można montować do różnego rodzaju materiałów. Nadają się do frontów wykonanych z płyty, drewna, szkła lub posiadających aluminiową ramę. Jedno skrzydło drzwiowe może maksymalnie ważyć 30 kg. Regulacja pozwala skorygować ustawienie wysokości +/- 2 mm. W ofercie dostępne są profile do różnych grubości półek.

Ergonomia i komfort

Niepodważalną zaletą drzwi przesuwnych jest ergonomiczność ich użytkowania i funkcjonalność. Przewyższają one na tych polach inne rozwiązania. SlideLine M wnosi te zalety do projektów meblowych. Przesunięcie drzwiczek wymaga niewielkiej siły. Komfortowe działanie systemu jezdnego sprawia, że jego użytkowanie to sama przyjemność. W standardzie na profilach montowany jest Silent System w kierunku otwierania i zamykania, a w projektach, w których mamy więcej drzwiczek na jednym torze, w miejscu ich zetknięcia. W każdym przypadku zapewnia on delikatne domknięcie przesuwanych frontów.

Poza tym dzięki użyciu SlideLine M, skrzydła drzwiowe nie wchodzą w przestrzeń poza meblem. W wielu projektach jest to priorytetowa kwestia, która decyduje o realnej funkcjonalności mebla i wygodzie jego użytkowania. Tylko system przesuwny może ją zapewnić.

https://web.hettich.com/pl-pl/strona-glowna

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług