Side by Side firmy Haier

 

Haier, światowy numer 1 wśród producentów dużego AGD*,  oferuje kolejny model chłodziarko-zamrażarki o szerokości 1 metra. Nowy model Side by Side S100 dostępny dla polskich klientów to rekordowa pojemność 792 litrów. Wygląd i funkcjonalność idą w parze z jakością: firma udziela 5 lat całkowitej gwarancji na produkt!

Duża lodówka dla dużych potrzeb

Gama dostępnych chłodziarko-zamrażarek Haier jest coraz większa, a wspólnym mianownikiem dla wszystkich produktów jest wyjątkowe i różnorodne wzornictwo, jak i funkcjonalność oraz wygoda użytkowania. Haier tworzy nowoczesne produkty dla współczesnego konsumenta, z myślą o ułatwieniu codziennego życia. Nowa chłodziarko-zamrażarka „Side by Side S100" o niezwykłej pojemności 792L zachwyci miłośników sprzętu gospodarstwa domowego o  dużych wymiarach.

Dwudrzwiowy model chłodziarko-zamrażarki to domowa spiżarnia, w której wszystkie produkty mają swoje miejsce, są przechowywane w optymalnych warunkach, a dostęp do nich jest łatwy. Nowe chłodziarko-zamrażarki
marki Haier są zarówno szersze (100,5 cm) jak i głębsze (77 cm) w porównaniu ze standardowymi.  Te wymiary pozwalają łatwo wpasować się w kuchnie nowej generacji projektowane na wymiar, w których chłodziarko-zamrażarka stanowi często najważniejszą część wyposażenia. Jako sprzęt najczęściej używany przez wszystkich członków rodzinny, model został tak zaprojektowany, aby jego żywotność była dłuższa niż przeciętna.

Ten model to 435L pojemości w części chłodzącej, 335L w części mrożącej oraz 22L w komorze MyZone. Strefa MyZone to oddzielne szuflady, w których temperatura jest regulowana niezależnie od reszty chłodziarko-zamrażarki, co pozwala na stworzenia optymalnych warunków do przechowania owoców i warzyw, mięsa, ryb, czy do szybkiego chłodzenia napojów.

Haier SBS S100: duża i zgrabna

Dzięki swoim nietypowym rozmiarom (190×100,5×77 cm), niskiemu poziomowi hałasu (38 dB) oraz funkcjom takim jak kostkarka, półka na wino czy przesuwane szuflady łatwe do wyjmowania (i tym samym łatwe do czyszczenia), ten produkt o klasie energetycznej A+++, jest najbardziej wydajnym na rynku w swojej kategorii.

Szuflady w zamrażarce są głębsze i większe, dzięki czemu dostęp do produktów jest łatwiejszy. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oszczędzają czas robiąc duże zakupy raz na jakiś czas.

Haier 4D S100 posiada system obiegu powietrza Multi Air Flow, który rozprowadza równomiernie zimne powietrze we wnętrzu urządzenia oraz technologię Full No Frost, która zapobiega tworzeniu się lodu i szronu w części chłodziarki i w zamrażalniku.

.