Segregatory do szuflad włoskiej produkcji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdego z nas coraz ważniejszym aspektem życia staje się ekologia. Zaczynamy przywiązywać wagę do klimatu, który nas otacza, do tego, co jemy, jakim powietrzem oddychamy. Wzrasta w nas coraz bardziej samoświadomość i sami też chcemy robić jak najwięcej dla ekologii. Dlatego właśnie firma Amix przygotowała dla klientów świetne rozwiązanie – ekologiczne segregatory do szuflad, które idealnie pozwolą w jednym miejscu gromadzić wszelkie śmieci.

Proponowane kosze posiadają wygodne uchwyty i praktyczne pokrywki przeznaczone do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokościach 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę, którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki na drobiazgi, które nadają się do przechowywania środków czyszczących.

Wielkości segregatorów są różne, tak samo jak rozmiary szafek. Dostawca pomaga klientom dobrać właściwy rozmiar.

Od tej pory Twoje śmieci już zawsze będą idealnie posegregowane, a Ty każdego dnia będziesz dokładał swoją małą cegiełkę do pracy nad zielonym światem.

Ciesz się estetyczną segregacją śmieci w swoim domu. Stos rozstawionych po kuchni plastikowych worków ze szkłem czy plastikiem to już przeszłość. Poniżej przedstawiamy rozmiary segregatorów, które dobieramy w zależności od rozmiaru naszej szafki.

(jb)