Różnorodność powierzchni i struktur

Obecnie dostępna jest ogromna różnorodność struktur powierzchni oraz poziomów połysku w płytach meblowych. Podczas gdy jeszcze kilka lat temu głównie używało się powierzchni Miniperl, dziś firma Ostermann oferuje swoim klientom obrzeża o 20 różnych powierzchniach.

Płyty wiórowe z dekorami drewna lub imitującymi kamień nie tylko zachwycają doskonałymi optycznie nadrukami. Są one również niezwykle realistyczne w dotyku i trudno je odróżnić od prawdziwych materiałów. Aby zagwarantować doskonały wygląd również na obrzeżach, firma Ostermann oferuje je z wieloma różnymi strukturami – od delikatnej, z minimalnie wyczuwalnymi porami drewna do głębokiej struktury linea.

Unikolory również mają niezwykły charakter

Unikolory również mogą być różnorodne, kto by pomyślał! Dzięki powierzchniom Miniperl, Struktura czerpana i Struktura welurowa nawet jednobarwne płyty mogą się charakteryzować indywidualnym dotykiem na obrzeżach. Miniperl ma wszechstronne zastosowanie. Struktura welurowa jest proponowana dla delikatniejszych powierzchni, dzięki niej w dotyku osiąga się wrażenie wyjątkowej miękkości. Z tego powodu została ona użyta w obrzeżach specjalnie dopasowanych do powierzchni Desktop firmy Forbo.

Różnorodność matowa

Firma Ostermann bierze pod uwagę różnorodność w zakresie połysku dla wielu różnych powierzchni. Rozpiętość sięga od Excellent Mat, o stopniu połysku poniżej 5, do Excellent Gloss, o stopniu połysku powyżej 90, a pomiędzy znajdują się powierzchnie supermat, gładkie, błyszczące oraz wysokopołyskowe.

Wyjątkowe powierzchnie o wyglądzie metalowym i lustrzanym

Ponad 60 różnych obrzeży ABS z powłoką metalową, dostępnych w asortymencie firmy Ostermann, ma powierzchnię „szczotkowaną” i dlatego idealnie pasują do materiałów drewnopochodnych z powierzchnią metalową. Nowością są 3 nowe obrzeża ABS o matowym wyglądzie metalu. W przypadku powierzchni lustrzanych oferowane są również obrzeża z lustrzaną powłoką aluminiową.

Obrzeża od 1 metra

Mimo różnorodności znalezienie pasujących obrzeży do płyt drewnopochodnych w sklepie internetowym firmy Ostermann jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać nazwę lub numer płyty w wyszukiwarce na stronie głównej sklepu internetowego. Automatycznie zostanie wyświetlone obrzeże pasujące idealnie pod względem faktury i połysku. Wybrane obrzeża są dostarczane w każdej długości od 1 metra. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 16:00 zostaną wysłane w tym samym dniu.

Więcej informacji o nowych obrzeżach można znaleźć, wpisując hasło „Powierzchnie” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

o każdej długości, począwszy od 1 m,

o każdej szerokości do 100 mm,

o różnych grubościach,

z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 120.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu, na każde zamówienie przez Internet udzielany jest 2% rabat.