Razem w świecie ruchu

Oferowanie komfortowych stanowisk pracy odgrywa coraz większą rolę w konkurowaniu o najlepszych pracowników. W konsekwencji, na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na stoły biurowe z regulacją wysokości. Intuicyjna konstrukcja, płynna regulacja i niski poziom hałasu w połączeniu z rozwiązaniami technologii cyfrowych stały się jeszcze bardziej istotne niż dotychczas.

 

Firma LINAK® zaprosiła klientów, dostawców i partnerów do Kolonii na targi interzum 2019, gdzie zaprezentowała najnowsze rozwiązania technologii siłowników przeznaczone do regulacji ustawienia nowoczesnych stołów biurowych. Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem „Razem w świecie ruchu” i były zwieńczeniem prac nad nowymi napędami i akcesoriami do nich i zarazem zapowiedzią kolejnych – do zastosowań w domu i w pracy. Migawki z tego wydarzenia prezentujemy w materiale filmowym. Przedsiębiorstwo wyznaje przekonanie, że nie ma dwóch dokładnie takich samych użytkowników i dlatego tylko będąc „razem w świecie ruchu” można stworzyć wyjątkową ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Firma LINAK® pokazała na targach, zarówno producentom biurek do pracy stojąco-siedzącej, jak i konstruktorom luksusowych łóżek wypoczynkowych, wiele rozwiązań nowej generacji do mebli z regulacją położenia. Rozwiązania do biurek z kompletną ramą, kolumny podnoszące w różnych kolorach, zaawansowane piloty do obsługi łóżek wypoczynkowych i wyjątkowe konstrukcje czekały na gości, którzy tłumnie odwiedzali stoisko LINAK®. Była to znakomita okazja, aby na własne oczy zobaczyć najnowszą ofertę dedykowaną dla mebli z regulacją położenia.