Proste rozwiązanie na wypoziomowanie mebla

Piękny mebel postawiony na krzywej podłodze psuje cały efekt wizualny, a poza tym przyczynia się do nieprawidłowej pracy drzwi mebla czy niepokojących odgłosów dochodzących z szuflady i skłania klienta do złożenia reklamacji.

Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele regulatorów wysokości, jednak wymagają one zastosowania blendy maskującej. Häfele wraz z firmą Camar proponują idealne rozwiązanie: regulatory wysokości z serii 306 z możliwością montażu do płyty 18 mm, w całości schowane w boku mebla.

Sam montaż jest bardzo prosty, konieczne są do niego tylko dwa otwory: pierwszy o średnicy 12 mm od spodu boku mebla i drugi o średnicy 6 mm po wewnętrznej stronie. Regulacji w zakresie od 0 do +25 mm dokonuje się kluczem heksagonalnym lub przy użyciu wkrętarki akumulatorowej, czego nie oferują konkurencyjne rozwiązania. Maksymalne obciążenie statyczne regulatora wynosi aż 300 kg, a obciążenie dynamiczne 150 kg. Produkt posiada certyfikat LGA.

Regulator wysokości jest przeznaczony do wszystkich mebli, a w szczególności do tych bez blendy dolnej. W ofercie dostępne są 3 jego wersje: o wysokościach 52, 70 i 100 mm, stosownie do wysokości cokołu dolnego.
System dostępny jest w Polsce z magazynu firmy Häfele, dostawa odbywa się w ciągu 2 dni roboczych.

ZALETY REGULATORA WYSOKOŚCI SERII 306 FIRMY CAMAR:
– zapewnia wysoką estetykę mebla,
– prosty montaż,
– duży udźwig,
– szybka regulacja wkrętarką elektryczną,
– dopasowany do płyty 18 mm,
– posiada testy LGA.
 

.