pojemniki do przypraw

Profile opakowaniowe ProFoam od Thermaflex – ochrona tkwi w szczegółach

Jeden szczegół, a znaczy tak wiele. Mowa tutaj o w pełni nadających się do recyklingu, elastycznych profilach opakowaniowych ProFoam od Thermaflex. Ich głównym przeznaczeniem jest dokładne zabezpieczenie produktów podczas przechowywania i/lub transportu. Profile opakowaniowe Thermaflex z pianki polietylenowej, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu efektywnej ochrony. Idealnie tłumią drgania i osłaniają towar podczas upadku.

 

Produkcja samochodów, przyczep i kamperów, transport wielkoformatowych okien, drzwi, schodów czy balustrad lub wszelkie zabezpieczenia mebli, sprzętu AGD czy sportowego – wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba kompleksowej ochrony dóbr przed uszkodzeniem, zakres wykorzystywania profili opakowaniowych jest nieograniczony. Stosuje się je przy zabezpieczeniu produktów na etapie produkcyjnym, jak i podczas transportu. Jednak aby nawet tak mały element mógł w pełni spełniać swoje zadanie, musi być stworzony według ścisłych standardów ekologicznych i z najwyższej jakości materiałów.

W celu zapewnienia skutecznej, szczelnej i estetycznej ochrony, Thermaflex opracował nowoczesne profile opakowaniowe ProFoam. Zapewniają one doskonałe właściwości ochronne nawet najbardziej wymagających produktów. Wykonane z wysokiej jakości materiału izolującego jakim jest piana polietylenowa, w pełni nadają się do późniejszego recyklingu.

Dokładne dopasowanie

Jak szerokie jest zastosowanie tego typu zabezpieczeń, dowodzi ilość rodzajów kształtów, jakie oferują profile opakowaniowe ProFoam. Aktualnie w ofercie można znaleźć profile w kształcie U i UT, L, C, MS i TS, a także System oraz Packing Corner. Profile ProFoam od Thermaflex wyróżnia nie tylko gęstość, ale i przede wszystkim kolor. Oprócz podstawowego niebieskiego, dostępny jest także kolor żółty (w zależności od rodzaju produktu).

Każdy z gotowych, elastycznych profili opakowaniowych ProFoam od Thermaflex wykonano z wysokiej jakości piany polietylenowe. Posiada ona drobną, zamkniętą strukturę komórek i w pełni nadaje się do recyklingu. Posiadają neutralny zapach, a ich maksymalna temperatura stosowania wynosi +95 °C. Dzięki samozaciskającym się krawędziom, są szybkie i łatwe w montażu, skutecznie chroniąc produkty o różnych kształtach i rozmiarach przed uszkodzeniem. Doskonale tłumią drgania i osłaniają towar podczas upadku. Mogą używać ich jako samodzielny, ekskluzywny materiał opakowaniowy lub w połączeniu z kartonem lub folią.

Mnogie zastosowanie

Profile ProFoam U, UT, MS, Packing Corner i System od Thermaflex przeznaczone są do ochrony przed uszkodzeniem wszelkiego rodzaju narożników i krawędzi mebli takich jak blaty, szklane meble, deski meblowe, drzwi, grzejniki, kratownice, tablice szkolne, billboardy, zestawy ram okiennych czy części samochodowe. Profil L natomiast z powodzeniem może zabezpieczać pralki, lodówki, suszarki, produkty elektroniczne, panele drzwiowe lub luksusowe produkty konsumpcyjne. W przypadku ProFoam TS, ochroną objęte mają być przednie szyby samochodowe, krawędzie cienkich powierzchni takich jak szkło, lustra czy poliester, a także jako oddzielanie poszczególnych warstw w celu ochrony ich powierzchni.

Oprócz gotowych profili, Thermafex umożliwia również bardzo szybką realizację nietypowych projektów. W przeciągu miesiąca można stworzyć „od zera” całkowicie dopasowany pod dany produkt profil. Zapewni on skuteczną, szczelną i estetyczną ochronę.

Innowacyjne profile opakowaniowe ProFoam zapewniają szybkie i profesjonalne zabezpieczenie wszelkich produktów, które narażone są na uszkodzenia podczas transportu lub przechowywania. Dzięki różnego rodzaju kształtom i bardzo dobrym właściwościom, eliminują ryzyko uszkodzenia. Idealnie tłumią wszelkie drgania oraz osłaniają towar w razie upadku.

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o.

Jest to międzynarodowa firma powstała w 1976 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Współtworzy rozwiązania ograniczające straty energii cieplnej oraz zwiększające wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Znana jest dzisiaj z wielu zrealizowanych projektów. Blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawia czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług