Prime Collection 2021

Na początku tego roku swoją premierę miała nowa edycja kolekcji magazynowej Prime Collection na rok 2021 firmy Schattdecor. Asortyment magazynowy to specjalnie wyselekcjonowane folie, które odznaczają się odmiennymi efektami optyczno-haptycznymi, trendową kolorystyką oraz stałą dostępnością.

 

Co nowego w kolekcji?

Oprócz bestsellerów oraz folii w ciągłej produkcji, firma Schattdecor przy pomocy kolekcji magazynowej proponuje swoim odbiorcom również możliwość zakupu nowości, które pojawiły się w sprzedaży niedawno. Teraz można je wdrażać do swoich projektów znacznie sprawniej i na korzystnych warunkach.

W obszarze nowych folii znajduje się dekor Dąb Flagstaff, który posiada pęknięcia podkreślone pigmentem metalicznym w odcieniu cyny. Oko przykuwa także dekor o charakterystycznej strukturze drewnianych lameli – Rovere Otello. Nawiązuje on z kolei do trendu na powierzchnie ryflowane, który podbił serca konsumentów na całym świecie. Dla entuzjastów autentycznych struktur drewnianych dostępne są także wybarwienia dekoru Dąb Evoke. W połączeniu ze strukturą o optyce betonu lub metalu kreują one w pomieszczeniu atmosferę industrialnego loftu.

Firma Schattdecor umieściła w kolekcji także folie tablicowe Whiteboard i Blackboard – czyli takie, po których można pisać pisakami czy kredą.

Ponadto, do dyspozycji klientów jest aż 26 folii jednobarwnych wzbogaconych w tym roku o chociażby odcienie zieleni. Blisko połowa folii proponowana jest w wykończeniu głębokiego matu oraz z efektem antyfingerprints.

Aktualną kolekcję można zobaczyć na stronie internetowej firmy lub zamówić dedykowany wzornik, dostępny u opiekunów klienta.