podnośnik do klap

Podnośnik klap D-Lite Lift design i niezawodność

Można powiedzieć, że meble kuchenne, w których najczęściej montujemy podnośniki do klap(frontów) są testerem akcesoriów meblowych. To właśnie meble kuchenne najczęściej używane, eksploatują podnośniki do klap, wysuwy szuflad, czy zawiasy meblowe. Na podstawie awaryjności, innowacyjności, designu i ceny dzielimy te akcesoria meblowe na lepsze i gorsze, a znane marki akcesoriów meblowych to blum, hettich, hafele, Amix, Gtv i wiele innych. Popularność jednak zależy w dużej mierze od PROMOCJI firmy jak i od jakości produktów.

Jeżeli chodzi o podnośniki do klap (frontów meblowych), które dzielimy na gazowe, hydrauliczne, mechaniczne, to firma SAMET opracowała innowacyjny podnośnik frontów kuchennych D-Lite Lift . Ten podnośnik klap ma nie tylko świetny design ale jest zaprojektowany tak by maksymalnie zredukować przestrzeń zajmowaną przez mechanizm podnośnika w środku szafki. Mechanizm podnośnika frontów D-Lite Lift pozwala na stopniowe otwieranie klapy szafki kuchennej zachowując każde żądane położenie, zapewniając tym samym maksymalny komfort użytkowania i cichą, płynną pracę. Podnośnik frontów kuchennych jest doskonałą alternatywą dla podnośników klap innych firm np. podnośnika aventos firmy blum. D-Lite Lift doskonale pracuje, jest prosty w montażu, ma świetny design i jest sporo tańszy od renomowanego aventosa.

 

Produkt znajduje się w sprzedaży w kraju od zeszłego roku i bije rekordy popularności wśród stolarzy i producentów mebli, którzy dla testów zakupili próbne partie. Teraz podnośnik kap D-Lite Lift stał się alternatywą dla mebli kuchennych ze średniej półki, w której trzeba wykorzystywać dobrej jakości akcesoria meblowe i jednocześnie nie pobierając wysokiej ceny za meble.

Sklep  domebli.com oferuje go w dobrej cenie.
domebli

 

Podnośnik klap D-Lite Lift

Prosty montaż, niewymagający użycia zawiasów

Dzięki swojej konstrukcji D-Lite Lift, montowany bez użycia zawiasów, działa tak samo dobrze jak na początku, przez wiele lat. Mechanizm gąsienicowy D-Lite Lift sprawia, że do montażu drzwiczek niepotrzebne są żadne narzędzia.

podnośnik do klap

 

 

Dopasowany do Twoich potrzeb

D-Lite Lift, zapewnia doskonały wygląd domowych mebli. Daje możliwość zmiany ustawień po instalacji, w jednym z trzech kierunków: przód-tył, prawo-lewo i góra-dół. Może być również dostosowany do różnych ciężarów i rozmiarów drzwiczek. D-Lite Lift, dostępny w trzech alternatywnych wersjach dla różnych ciężarów drzwiczek. Zapewnia idealne rozwiązania dla szafek z drzwiczkami o różnych rozmiarach – od najmniejszych do największych.

podnośnik do klap

 

D-Lite Lift, dostępny w czterech standardowych wersjach kolorystycznych, to idealny mechanizm dopełniający innowacyjny design mebli.

podnośnik do klap

 

 

podnośnik do klap

 

 

Parametry techniczne podnośnika klap D-Lite Lift

  1.  27 mm grubości
  2.  90 mm wysokości
  3.  198 mm długości
  4.  Maksymalne obciążenie 14 kg
  5.  Prosty montaż i demontaż drzwiczek „jednym ruchem”, niewymagający użycia narzędzi
  6.  Opcjonalne kąty otwierania drzwiczek o wartościach 107° i 90°
  7.  W pełni zmechanizowany mechanizm podnoszenia

 

Kup produkt w dobrej cenie

 

www.first.net.pl tel. +48 58 692-32-42.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług