PaletteCAD – oprogramowanie na miarę XXI wieku

Wraz z rozwojem techniki i nowych technologii także oprogramowanie PaletteCAD rozwija się bardzo mocno w tym kierunku. Nowe technologie to przyszłość w wielu dziedzinach codziennego życia. Także w branży projektowo-produkcyjnej i obszarze sprzedaży, wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki i korzystając z możliwości, jakie daje nam PaletteCAD, jesteśmy w czołówce takich systemów.

Projektowanie – zaprojektuj fantastyczne zabudowy

Oprogramowanie PaletteCAD Technika Meblowa, wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia, staje się coraz silniejsze i kolejny już raz w tym roku zostało zaktualizowane. Program niesie z sobą wiele nowinek technicznych pozwalających na łatwiejsze, ale bardziej zaawansowane projektowanie mebli. Ważnym i znaczącym aspektem jest szybkość projektowania i prezentacja gotowych wizualizacji i projektów.

Produkcja – system CAD/CAM usprawni pracę

Gotowy projekt, a dalej optymalizacja cięcia, kosztorysowanie, ofertowanie, listy formatek, rysunki montażowe i złożeniowe, a także pliki CNC. W takie opcje wyposażony system pozwala na profesjonalne sprostanie zamówieniu w bardzo krótkim czasie.

Sprzedaż – wirtualny salon sprzedaży

Zabierz swojego klienta w miejsce, którego w rzeczywistości jeszcze nie ma. VR to wirtualna rzeczywistość wykreowana przez system komputerowy, w której, dzięki okularom VR, można się swobodnie poruszać. Nieograniczona swoboda ruchu pozwala na zupełnie nowe doświadczenie cyfrowej przestrzeni.

Zaprezentuj swoją firmę wirtualnie, utwórz wirtualny salon sprzedaży i zaproś tam swojego klienta. Zaprezentuj mu całą gamę produkowanych przez siebie mebli, ich różnorodność ze wszystkimi dodatkami. Nie potrzebujesz do tego ogromnego salonu, sklepu, ekspozycji – pokaż to wszystko w systemie VR.

(dg)