Ostermann na targach DREMA 2021

W dniach od 14 do 17 września 2021 roku na targach DREMA w Poznaniu swoje przedstawicielstwo będzie miała firma Ostermann. Osoby zainteresowane znajdą niemieckiego producenta obrzeży na stoisku firmy Holz-Her w hali numer 5.

 

Czemu tam? Ostermann wychodzi z założenia, że gdzie może lepiej zaprezentować swoje obrzeża meblowe, jak nie na stoisku z okleiniarkami. I chyba ma rację, bowiem goście targowi, testujący maszyny Holz-Her będą mogli się przekonać o wysokiej jakości produktów Ostermann oraz o ich perfekcyjnym dopasowaniu do kolorów i dekorów płyt. Należy podkreślić, że obrzeża tej marki idealnie pasują pod względem koloru, dekoru i struktury do powierzchni płyt oferowanych przez ponad 70 dostawców w całej Europie.

Doskonały serwis

Firma Ostermann w swoim centralnym magazynie przechowuje największy zbiór obrzeży w Europie. Dostawca wyróżnia się jednak nie tylko ogromną różnorodnością asortymentu, ale również świadczonymi usługami serwisowymi. Obrzeża dostarczane są nawet w niewielkich ilościach – bo już od 1 metra. Ich wysyłka jest realizowana bardzo szybko. Wszystkie wyroby zamówione do godziny 16:00 wyruszają do klienta w tym samym dniu. Na życzenie Ostermann dostarcza także obrzeża z warstwą kleju topliwego. Dla producentów stosujących nowoczesne technologie spoin zerowych proponowane są specjalne, dostosowane do danej maszyny obrzeża laserowe Airtec oraz Infratec.

Co nowego w roku 2021?

Oferta niemieckiego producenta jest na bieżąco dopasowywana do kolekcji dużych producentów płyt, takich jak na przykład Egger czy Pfleiderer. Poza tym w asortymencie znajdziemy liczne wzory wpisujące się w nowe trendy. W tym roku szczególną popularność zyskują obrzeża supermatowe i liczba dostępnych wzorów w tej grupie szybko rośnie. Inne propozycje trendowe to obrzeża o wyglądzie marmuru i Terrazzo, obrzeża z klasycznymi dekorami blatów roboczych lub obrzeża ze strukturą tekstylną.

Wsparcie klienta – kompetentne doradztwo

Na targach w Poznaniu będą obecni dwaj polscy przedstawiciele firmy Ostermann: Grzegorz Michalski i Robert Ochmann. Będą oni służyć swoją fachową wiedzą wszystkim zainteresowanym osobom. Klienci wsparcie mogą zawsze uzyskać także drogą telefoniczną. Przeszkolony zespół ds. sprzedaży udziela kompetentnych porad w języku polskim. Warto podkreślić, że zakup obrzeży online w nowoczesnym sklepie firmy Ostermann jest łatwy jak nigdy. W wyszukiwarce na stronie głównej wystarczy tylko wpisać nazwę lub numer płyty i natychmiast pojawia się propozycja idealnie pasującego obrzeża.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

(opr. jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług