Już 16 września spotkanie kobiet biznesu meblarskiego pod hasłem marka osobista

16 września, podczas targów DREMA, na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich, kobiety związane z branżą meblarską już po raz trzeci spotkają się na dedykowanym im wydarzeniu, które tym razem odbędzie się pod hasłem „Marka osobista kluczem do sukcesu”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

W ramach spotkania organizator – Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, przygotował warsztat poświęcony budowaniu marki osobistej. Głównym celem spotkania jest przekazanie kobietom pracującym w branży meblarskiej umiejętności w zakresie tworzenia marki własnej. Uczestniczki warsztatu będą miały okazję lepiej poznać siebie – swoje silne i słabe strony, wartości i cele, co pomoże im w tworzeniu marki osobistej, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym ich najlepsze „ja”. Ponadto zyskają wiedzę, jak być marką premium w pracy i biznesie, jak też w relacjach osobistych. Dowiedzą się, w jaki sposób marka ich firmy zyska na ich personalnym brandzie. Poznają sposoby na skuteczne wykorzystanie narzędzi komunikacji, by dotrzeć z przekazem swojej marki do tych, na których najbardziej im zależy. Stworzą swój indywidualny plan budowania marki oraz nauczą się ją pielęgnować i rozwijać.

Agenda wydarzenia

10,00 –10.15  Rejestracja gości, kawa, herbata
10.15–10.30  Powitanie gości, wprowadzenie
Prof. dr hab. Ewa Ratajczak, Wiceprezes OIGPM, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Instytut Technologii Drewna, Jerzy Osika, Promedia
10.30–11.30 Co dzięki silnej marce osobistej zyskasz Ty, Twoja firma i Twoi najbliżsi? Jak lepiej poznasz samą siebie, by budować markę osobistą, która jest autentyczna, wyjątkowa i daje innym Twoje najlepsze „JA”?
Jerzy Osika, Promedia
11.30–11.45 Przerwa kawowa
11.45–13.15 Jak stworzysz osobistą markę premium w oparciu o własną wizję, misję i wartości? W jaki sposób określisz i zrealizujesz ważne dla Ciebie cele?
Jerzy Osika, Promedia
13.15– 14.00 Przerwa lunchowa
14.00–15.30 Jak, dzięki skutecznej komunikacji, dotrzesz z przekazem Twojej marki do tych, na których Ci najbardziej zależy? Co pomoże Ci pielęgnować i rozwijać Twój osobisty brand?
Jerzy Osika, Promedia
15.30–16.00 Podsumowanie i zakończenie spotkania
Maria Wegner, Meritum Doradztwo Biznesowe, Jerzy Osika, Promedia

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Termin: 16 września 2021 r., godz. 10.00 – 16.00
Miejsce: Poznań, MTP, Restauracja Garden City
Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli
Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA, Promedia Jerzy Osika
Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i można je zgłaszać poprzez jeden z poniższych adresów:
Joanna Gruszczyńska, Menedżer ds. Kluczowych Klientów: joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl,
Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM: paulina.swiezek@oigpm.org.pl.
W związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, osoby niezarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.
Spotkanie organizowane jest w szczególnych okolicznościach i odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług