Odkryj najnowsze trendy w obrzeżach

Od 13 do 16 września 2022 roku odbędą się w Poznaniu targi DREMA. Firma Ostermann będzie miała na nich podobnie jak w latach ubiegłych swoje przedstawicielstwo. Goście targowi znajdą tego specjalistę od obrzeży na stoisku firmy Holz-Her w hali 5.

 

Tam na własne oczy będzie można przekonać się o wysokiej jakości obrzeży meblowych i perfekcyjnym dopasowaniu kolorów i dekorów na pracujących maszynach. Pod względem koloru, dekoru i struktury obrzeża firmy Ostermann idealnie pasują do powierzchni niezliczonych dostawców płyt w całej Europie.

Modne obrzeża 2022

Ostermann oferuje największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży z ABS, melaminy, akrylu, prawdziwego drewna i aluminium. Oczywiście zaliczają się do nich obrzeża dopasowane do kolorów i dekorów firm Pfleiderer, Kronospan i Egger. Ponadto Ostermann zaprezentuje również liczne nowe trendy obrzeży. Obecnie szczególną popularnością cieszą się wzory supermatowe. Kolejnymi akcentami są obrzeża w naturalnych kolorach i dekory z naturalnego drewna.

Doskonały serwis w dziedzinie obrzeży

Oprócz różnorodności obrzeży firmę Ostermann przede wszystkim wyróżniają usługi. Obrzeża są dostarczane niezawodnie nawet w bardzo małych ilościach – już od jednego metra. Pozycje magazynowe zamówione do godziny 16:00 wysyłane są w tym samym dniu roboczym. Na życzenie wszystkie obrzeżą są również dostępne z powłoką kleju topliwego. Do obróbki przy użyciu nowoczesnych technologii spoiny zerowej dostępne są obrzeża TPU laserowe, TPU Airtec i TPU Infratec specjalnie dostosowane do danej technologii maszynowej.

Kompetentne doradztwo

Na stoisku targowym do dyspozycji będą przedstawiciele firmy Ostermann, oferujący osobiste doradztwo. Dla wszystkich, którzy chcą zamówić obrzeża meblowe online, dostępny jest nowoczesny sklep internetowy. W polu wyszukiwania na stronie głównej wystarczy tylko wpisać nazwę lub numer płyty i pojawia się propozycja firmy Ostermann idealnie pasującego obrzeża.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw