DREMA 2022 – zbliża się najważniejsze spotkanie branży

Maszyny i programy optymalizujące produkcję, energooszczędne technologie, automatyzacja i przemysł 4.0, mechanizacja procesów produkcyjnych, a do tego bogata oferta dla majsterkowiczów i pasjonatów prac w drewnie. Perspektywa najbliższej edycji targów DREMA, która odbędzie się od 13 do 16 września, nie pozostawia złudzeń. Po prostu trzeba na niej być!

W Europie Środkowo-Wschodniej poznańska wystawa, która odbywa się co roku, nie ma sobie równych. Wymieniana wśród największych i najważniejszych wystaw branżowych od lat jest wizytówką polskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego. Jest także przestrzenią do nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych. W tym roku czterodniowy program targów został przygotowany tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno świata biznesu, jak i amatorów prac w drewnie.

W poniedziałek 12 września w hotelu Sheraton, a więc dzień przed oficjalnym otwarciem wystawy, odbędzie się międzynarodowa konferencja KOOPDREW. Organizuje ją Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego we współpracy z Lasami Państwowymi.

Początek

DREMA rozpocznie się 13 września o godzinie 10.00. Zgodnie z tradycją swoje nagrody otrzymają laureaci Złotych Medali oraz wystawcy wyróżnieni statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za najlepsze stoisko. Od pierwszego dnia targów będzie działała pokazowa Fabryka Mebli na Żywo DREMA DZIECIOM. W tym roku wyprodukuje ona meble dla dzieci z domów dziecka w Ukrainie. Tego samego dnia między 10:00 a 12.00 odbędzie się też spotkanie otwarte z Zespołem Naczelnika Marketingu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych (Pawilon 5, stoisko Lasów Państwowych).

Ciekawe wydarzenia

Lista punktów obowiązkowych do odwiedzenia na DREMIE 2022 wydłuża się z każdym dniem. Warto zarezerwować czas na odwiedzenie Strefy Parkietu Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy oraz Strefy Wiedzy i Pokazów drewno.pl. Nowe rozwiązania w lakiernictwie, w tym urządzenia, farby, lakiery i kleje złożą się na Poligon Prezentacji Lakierniczych. Z myślą o majsterkowiczach i pasjonatach prac w drewnie powstanie DREMA HOBBY. Także dla nich przygotowano specjalne strefy m.in. przez ekipę Narzędzioholików i ITA Tools. W Strefie Czystego Powietrza Magazynu Biomasa będzie można zasięgnąć wiedzy na temat ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Tu także będzie informacja o aktualnych programów rządowych i unijnych. Na terenie zewnętrznym oprócz prezentacji maszyn w ruchu odbędą się pokazy wózków widłowych.

Konferencje

Drugi dzień targów (14.09.2022) to czas na VII Ogólnopolski Kongres Meblarski organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Tego samego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa DREWNO-NAUKA-GOSPODARKA. Przygotowuje ją Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny.

15 września 2022 r. odbędzie się EUROPEAN B2B WOOD SUMMIT.  Właściciele i menedżerowie z Polski, Litwy, Irlandii, Australii czy Szwecji opowiedzą o trendach i wyzwaniach w łańcuchu dostaw, sztucznej inteligencji, ERP i MRP dla zapasów produktów drzewnych i sprzedaży.

Na zakończenie targów poznamy finalistów Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz zwycięzców konkursu „Wyczarowane z drewna”.

Więcej na http://www.drema.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw