Odkryj możliwości stref projektowania dostępnych w sieci Pfleiderer Partner

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów, Pfleiderer wprowadził do sieci dystrybucyjnej Pfleiderer Partner kuchnie pokazowe wraz z wirtualnymi strefami projektowania. Szukasz inspiracji? Zobacz prezentację najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci stworzyć kuchnie idealną – również z opcją projektowania na miejscu w punkcie.

 

Kuchnie pokazowe to idealne miejsce, aby zobaczyć zaprojektowane przez ekspertów funkcjonalne i zgodne z trendami rozwiązania do kuchni. Równocześnie na miejscu, w punktach Pfleiderer Partner można obejrzeć dekory Mood Stories, dotknąć struktur płyt i blatów, laminatów HPL itp. Niezależnie od tego czy projektujemy kuchnię sami, czy współpracujemy z projektantem lub architektem, warto przyjść do punktu Pfleiderer Partner i zobaczyć nowe kuchnie pokazowe. Oferta Pfleiderer to nie tylko wysokiej jakości płyty laminowane, płyty HDF, blaty kuchenne o grubości 38 mm czy też blaty cienkie Compact i Ultrafit, ale także najmodniejsze rozwiązania wzornicze. Kuchnie pokazowe Pfleiderer prezentują również systemy meblowe, akcesoria oraz oświetlenie. Wszystko to pomaga wyobrazić sobie, jak można wykorzystać materiały w naszym projekcie.

Centrum inspiracji

W punktach Pfleiderer Partner znajdziemy zarówno kuchnie w wersji standard, z blatami o grubości 38 mm lub cienkimi blatami UltraFit, jak również kuchnie w wersji premium z ekskluzywnymi blatami Duropal Compact. Kuchnie zróżnicowano również w zakresie wielkości. Znajdziemy tu modelowe rozwiązania przeznaczone do wnętrz o niewielkiej powierzchni, średnie oraz kuchnie do przestrzeni otwartych w wyspami kuchennymi. Meble zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych architektów, uwzględniając najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie ergonomii. Ponadto, na miejscu w wybranych punktach Pfleiderer Partner dostępne są usługi projektowania, a więc kuchnia może być wykonana przez rekomendowanego stolarza współpracującego z punktem Pfleiderer Partner. Możemy przyjść z gotowym pomysłem i jedynie dopasować produkty do swojego projektu lub otrzymać wsparcie projektowe, o które należy zapytać bezpośrednio w danym punkcie.

Cyfrowa Rewolucja

Integralną częścią przestrzeni do projektowania kuchni w punktach Pfleiderer Partner są wirtualne strefy projektowania, które dają możliwość doboru i zmiany dekorów w zdefiniowanych projektach. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i projektantów, stolarzy oraz architektów. Przygotowane w infokiosku projekty wraz ze specyfikacją produktową można bezpłatnie przesłać na swój adres mailowy. Z poziomu infokiosku można zamówić również materiały wzornicze i zapisać się na szkolenia oraz webinary produktowe.

Aktualnie kuchnie pokazowe wraz z wirtualną strefą projektowania są dostępne w ośmiu miastach w Polsce (Białystok, Bydgoszcz, Grajewo, Jasło, Koszalin, Łomża, Opole i Wieruszów) i cały czas powstają nowe.

Kuchnie pokazowe i infokioski to źródło gotowych pomysłów oraz sprawdzonych rozwiązań, które można zastosować we własnym projekcie kuchni.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług