Obrzeża i zaślepki jakich potrzebujesz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbytex już od dwudziestu lat zajmuje się produkcją obrzeży meblowych, zaś od 3 lat wytwarza samoprzylepne zaślepki przeznaczone do maskowania konfirmatów i mimośrodów. Firma elastycznie dopasowuje swoją ofertę do potrzeb klientów, dzięki czemu zyskała liczne grono odbiorców.

Kolorystyka oferowanych obrzeży dopasowana jest ściśle do płyt meblowych wytwarzanych przez Pfleiderera, Kronopol oraz Kronospan. Wraz z pojawiającymi się na rynku nowymi dekorami płyt Zbytex regularnie rozszerza paletę swoich wzorów o kolejne propozycje.

Oprócz standardowych szerokości – 21 i 40 mm, obrzeża produkowane są też w nietypowych rozmiarach – dostosowanych do wymagań stawianych przez odbiorców. Produkty dostępne są w rolkach po 20, 25, 50 i 100 mb, dzięki czemu każdy może dobrać ilość stosowną do swoich potrzeb. Firma świadczy także usługi nakładania kleju na kupowane obrzeża, co jest pożądane przez wielu klientów.

Jak mówi Zbigniew Wojtasik, właściciel firmy Zbytex: „O dobrej jakości produkowanych przez nas obrzeży świadczy fakt, że z niektórymi odbiorcami współpracujemy od kilkunastu lat. Naszymi klientami są fabryki mebli, hurtownie meblowe i zakłady rzemieślnicze na terenie całej Polski, a także z Ukrainy i Litwy”.

Korzystając z usług firm spedycyjnych, producent może dostarczyć zamówione wyroby szybko i pewnie do każdego odbiorcy na terenie Polski.

Zaślepki samoprzylepne
Zaślepki produkowane przez Zbytex są wykonywane z folii obrzeżowej standotron oraz ABS, dzięki czemu ich kolorystyka jest doskonale dobrana do dekorów płyt meblowych czołowych producentów obecnych na naszym rynku (Pfleiderer, Kronopol, Kronospan, Egger). W ofercie dostępna jest paleta 280 dekorów, która sukcesywnie poszerzana jest o nowe wzory. Dla ułatwienia dobrania zaślepek na ich wzornikach podane są numery właściwych dekorów płyt, przyśpiesza to znacznie proces selekcji.

Zaślepki dostępne są w średnicy 13 i 20 mm. Na zamówienie jest możliwa ich produkcja w innych rozmiarach. Zaślepki z folii standotron pakowane są w kartoniki po 50 listków, z których każdy zawiera 25 zaślepek średnicy 13 mm i 9 zaślepek średnicy 20 mm. Zaślepki z folii ABS pakowane są w kartoniki po 25 listków zawierających 20 zaślepek średnicy 13 mm i 8 zaślepek średnicy 20 mm.

„Poza szeroką gamą barwną doskonale dobraną do dekorów płyt meblowych zaletami zaślepek jest cienka folia, z której są produkowane oraz odpowiednia jakość kleju, który gwarantuje ich trwałe przyklejenie” – podkreśla Zbigniew Wojtasik.

(z)

.