Nowość w ofercie Schilsner IG

Wrocławski producent obrzeży ABS wprowadził do sprzedaży nową, mocniejszą wersję środka do czyszczenia krawędzi płyt meblowych Absorfen Strong. Preparat ten poradzi sobie z każdym klejem stosowanym przy oklejaniu płyt, jak również z markerem permanentnym.

Nowy środek do czyszczenia ABS skierowany jest do bardziej wymagających klientów, dla których środki dostępne na rynku nie spełniały oczekiwań. W sprzedaży nadal będzie dostępna podstawowa wersja Absorfenu, która idealnie nadaje się do stosowania zarówno w okleiniarkach, jak i do ręcznego czyszczenia elementów oklejonych obrzeżem meblowym.

Absorfen Strong jest bardzo mocnym środkiem do czyszczenia ABS:
– ma silne działanie czyszczące,
– szybko usuwa tłuszcz,
– łatwo zmywa zanieczyszczenia powstałe podczas oklejania płyt meblowych,
– szybko odparowuje, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu,
– jest nieszkodliwy dla obrzeży oraz płyt meblowych,
– szybko usuwa zanieczyszczenia.

Preparat usuwa resztki kleju zastosowanego do oklejania płyt meblowych, kurz, resztki kleju z folii ochronnych, ślady tłuszczu, gumy, resztki świeżej pianki poliuretanowej, a co najważniejsze, zabrudzenia z ołówka stolarskiego i markera permanentnego. Absorfen Strong zawiera środek antyelektrostatyczny, który zapobiega ponownemu zabrudzeniu czyszczonych powierzchni.

Czyszczenie suchych powierzchni odbywa się za pomocą czystych ściereczek z celulozy lub bawełny, niepozostawiających smug i niebarwiących.

Nowy środek już zdobywa uznanie wśród klientów, chociaż dopiero co pojawił się w sprzedaży. Z całą pewnością znajdzie wielu zwolenników.

(gs)

.