Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych

Nowoczesne zabudowy meblowe, garderoby i szafy coraz częściej opierają się na wyszukanych rozwiązaniach technologicznych. Firma Sevroll jest producentem najwyższej jakości aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych oraz przejściowych. Powstają one pod okiem doświadczonych specjalistów, a ich najwyższa klasa umożliwia długoletnie użytkowanie.

Sevroll jako producent stara się nie tylko podążać za obecnymi trendami, ale również samodzielnie je wyznaczać. Posiada w swojej bogatej ofercie 35 systemów przeznaczonych do wszystkich typów wypełnień płytowych: 10, 16 i 18 mm oraz szklanych 4, 4,5, 6 i 8 mm. Ich różnorodność pozwala znakomicie dopasować się do każdego pomieszczenia według założeń architekta.

W ostatnim czasie producent wzbogacił swoją ofertę o kolejne niezawodne systemy.

Niewidoczny Pax umożliwia zastosowanie na frontach szafy dowolnej grafiki, której kompozycja nie będzie zakłócana przez widoczne „pionowe ramki”. System bazuje na konstrukcji ramowej przeznaczonej do wypełnień 4 mm. Porusza się po podwójnym torze z dolnym systemem jezdnym (tory i wózki pochodzą z systemu Gemini 10). Praktycznie niewidoczne elementy aluminiowe: rączka Pax, listwy dolne i górne podkreślą piękny wygląd frontów, jednocześnie gwarantując sztywność drzwi nawet do 3 m wysokości. Pax dostępny jest w kolorze srebrnym, białym, lakierowanym połysku oraz na zamówienie w pozostałych kolorach palety RAL.

Komfortowy Folding to prosty system do drzwi składanych. Przeznaczony do szaf wnękowych i wolno stojących. Charakterystycznym elementem systemu jest mechanizm samodomykający z tłumieniem. System przeznaczony jest do wypełnień 18-30 mm.

Ponadczasowy Autowall Twin pozwala zaoszczędzić powierzchnię użytkową, umożliwiając całkowite wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia. Może być stosowany jako system naścienny oraz chowany w ścianę. Wyposażony jest w mechanizm kontroli prędkości. Hamulec cicho i bezpiecznie domyka drzwi. Może być stosowany do wypełnień 18-30 mm.

Kolejną nowością w zagospodarowaniu dowolnej przestrzeni jest aluminiowy system Linea. System został zaprojektowany z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni nawet do 3 m wysokości. Linea to łatwy i ekonomiczny sposób na zaaranżowanie wnętrza szafy, garderoby, salonu, pokoju dziecinnego i innych pomieszczeń. Jednocześnie doskonale sprawdza się także w projektowaniu wolno stojących mebli w sklepie czy w mieszkaniu. Konstrukcja systemu opiera się na pionowych słupach oraz wspornikach podtrzymujących półki i wieszaki, które można dowolnie konfigurować według własnych potrzeb. Istnieje możliwość montażu słupów do ściany lub do sufitu. Ponadczasowy wygląd oraz wysoka jakość aluminium zapewnia wieloletni komfort użytkowania.

(aw)

www.sevroll.pl

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług