Nowoczesne narzędzie

W codziennej pracy wszyscy poszukujemy nowych narzędzi, które mogłyby zwiększyć elastyczność lub podnieść wydajność produkcji. Coats, lider produkcji nici i zamków błyskawicznych OPTI, uruchomił platformę internetową dla producentów – specjalnie zaprojektowaną, aby ułatwić dostęp do świata informacji, danych technicznych i wiedzy o niciach i zamkach. Jest to najnowocześniejsze narzędzie interaktywne dla producentów na polskim rynku.

Przeznaczony dla klientów portal jest narzędziem interaktywnym, służącym, obok oficjalnej strony www.coats.com, do pozyskiwania informacji produktowych, wymiany korespondencji, zamawiania próbek, usług i korzystania z licznych nowoczesnych narzędzi. Ogromna ilość zawartych danych, porad i rekomendacji pokazanych w przejrzystej i niezwykle atrakcyjnej formie, z wieloma szczegółami technicznymi, pozwoli klientom na zapoznanie się z ponad 250-letnim doświadczeniem i wieloma wyrobami Coats – również tymi, które nie są jeszcze dostępne w Europie. Platforma zawiera informacje o ponad 150 produktach dostępnych w globalnej ofercie oraz prezentuje je również od strony ponad 250 różnych zastosowań – od mebli tapicerowanych i nici chirurgicznych do koszulek i żagli.

Jest to najnowocześniejsze osiągnięcie, niespotykane na skalę światową i stawiające Coats w pozycji przodującego przedsiębiorstwa na rynku – nie tylko wśród producentów dodatków krawieckich, ale również wśród największych światowych korporacji.

Wśród ciekawszych udogodnień wymienić należy możliwość skorzystania ze szkolenia elektronicznego on-line, doradztwa technicznego oraz ponad 450 zagadnień poruszanych w ramach Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ). Producent wysokiej klasy mebli znajdzie tam rekomendowane nici, z wszelkimi parametrami technicznymi i odpornościami, zalecane igły i ściegi, odpowiednie zamki błyskawiczne oraz, przykładowo, pomoc i odpowiedź na pytanie: „Co zrobić, żeby zminimalizować problem pękających szwów?”

„Platforma ta, która – mamy nadzieję – stanie się nieocenioną pomocą w rozwoju konkurencyjności polskich firm, zawiera wszystko, czego potrzeba, by dobrać i zamówić próbki, znaleźć szczegółowe parametry techniczne oraz uzyskać wsparcie w postaci najnowszych i zawsze aktualnych narzędzi i usług” – mówi kierownik sprzedaży Coats Polska, Iwona Zborowska. „Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu coatsindustrial.com już dzisiaj i zawsze, gdy pojawią się pytania związane z naszą ofertą. Proszę sprawdzić, co mamy na myśli, mówiąc, że możemy pomóc Państwu w uzyskaniu lepszej wydajności i skuteczności pracy”.

Portal dostępny jest pod adresem www.coatsindustrial.com.

(ad)

.