Bogaty wybór krzeseł, stołów i stolików w Black Red White

Sercem tętniącego życiem domu jest stół w salonie, kuchni lub jadalni – to tam skupiają się domownicy po całym dniu pracy oraz weekendowi goście. Stwórz idealne miejsce spotkań najbliższych i ciesz się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Dzięki inspiracjom Black Red White urządzisz niezwykłą i komfortową przestrzeń.

Nowa broszura „Krzesła, stoły i stoliki” pomoże podjąć decyzję, jakich mebli potrzebuje twoja jadalnia, kuchnia oraz salon. Zróżnicowana paleta modeli, wzorów, stylów i kolorów brył z oferty polskiego producenta pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie do danego wnętrza. Broszura prezentuje zarówno gotowe zestawy mebli, jak i bryły, które można komponować samemu i tworzyć indywidualne aranżacje.

Propozycje krzeseł obejmują mnogość modeli oraz szeroki wybór dostępnych tapicerek i wybarwień drewna. W ofercie stołów użytkownicy znajdą meble dedykowane mniejszym i większym pomieszczeniom, a także bryły wyposażone w możliwość rozkładania, jak Ultra czy Brussel. W każdym salonie przydatny jest również praktyczny stolik, który można ustawić w pobliżu zestawu wypoczynkowego i postawić na nim kubek herbaty lub odłożyć książki czy czasopisma.

Więcej inspirujących pomysłów na aranżację wnętrza znaleźć można w broszurze Krzesła, stoły i stoliki oraz w salonach Black Red White.

Źródło: BLACK RED WHITE

.