Nowe produkty własnej marki Ostermann REDOCOL

Obecnie kleje topliwe PUR cieszą się coraz większą popularnością. Własna marka Ostermann REDOCOL oferuje stolarzom wiele różnych produktów o wysokiej jakości w korzystnej cenie. Firma Ostermann ponownie poszerzyła szeroki asortyment.

Każdy, kto używa klejów topliwych PUR przy klejeniu obrzeży, korzysta z wielu zalet: zaczynając od bardzo wysokiej adhezji kleju, poprzez niższe zużycie, aż po wyższą odporność na wodę, ciepło i chemikalia spoiny. Przy optymalnym ustawieniu maszyny możliwy jest nawet efekt „optycznej fugi zerowej”. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na kleje topliwe PUR specjalista od obrzeży, firma Ostermann, wypełniła ważną lukę w swoim asortymencie: 3 nowe kleje topliwe dostępne są pod marką własną Ostermann REDOCOL. Są one specjalnie dopasowane do różnych klejów do okleiniarek.

Nowość – granulat REDOCOL Kantomelt PUR biały

Firma Ostermann oferuje obecnie klej topliwy PUR nie tylko w kolorze „naturalnym”, lecz również „białym” do okleiniarek, które przetwarzają klej topliwy w formie granulatu – idealne rozwiązanie do obróbki białych lub jasnych płyt. Klej dostępny jest w opakowaniach 1 kg oraz 12 x 1 kg.

REDOCOL Kantomelt PUR jako blok 2 kg

Do okleiniarek z jednostkami do wstępnego topienia firma Ostermann oferuje klej REDOCOL Kantomelt PUR jako blok 2 kg. Klej dostępny jest w 2 kolorach – naturalnym i białym – i dostarczany w opakowaniach jednostkowych 2 kg lub opcjonalnie w opakowaniach 8 x 2 kg.

REDOCOL Kantomelt HP PUR jako nabój Holz-Her

Dla firm pracujących z okleiniarkami Holz-Her firma Ostermann oferuje już teraz klej REDOCOL Kantomelt HP PUR w formie naboju Holz-Her. Klej dostępny jest w kolorach naturalnym i białym, jako pojedyncze opakowanie lub w praktycznym 6-pakietowym opakowaniu zapasowym.

Dopasowane środki czyszczące

W ofercie firmy Ostermann oczywiście znajduje się idealnie dopasowany do nowych produktów środek czyszczący marki REDOCOL. Produkt, który dla lepszej rozpoznawalności ma niebieski kolor, jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, takich jak: 0,2, 1, 1,2, 2,5 oraz 8 x 1 kg.

Markowa jakość REDOCOL

Własna marka REDOCOL firmy Ostermann cieszy się od 2009 roku dużym powodzeniem. Marka obejmuje obecnie 500 produktów: od artykułów na potrzeby warsztatowe, przez własną kolekcję z uchwytów meblowych, po liczne wypróbowane i sprawdzone kleje. Podobnie jak w przypadku innych marek własnych na pierwszym planie jest jakość i doskonały stosunek ceny do wydajności.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  o każdej długości, począwszy od 1 m,

  o każdej szerokości do 100 mm,

o różnych grubościach,

  z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h.