Nowe kompaktowe ramy do biurek – ergonomia małych przestrzeni

Nowe rozwiązanie LINAK® Desk Frame 1 w wersji Compact posiada niewielkie rozmiary. Dzięki temu pozwala w większym stopniu wykorzystać możliwości ograniczonych przestrzeni. Nowa rama, która dołącza do oferty produktów serii Desk Frame 1, pasuje do blatów o szerokości już od 1 metra. Dzięki temu nadaje się idealnie do zastosowań zarówno w biurach domowych, jak i innych miejscach dysponujących ograniczoną przestrzenią. Doskonale sprawdzi się między innymi w kioskach, lobby hotelowych, bibliotekach czy ośrodkach szkoleniowych.

 

Te same wygody w nowych proporcjach

Regulowane rozwiązanie Desk Frame 1 w wersji Compact (do blatów o szerokości od 100 do 130 cm) zapewnia ten sam poziom ergonomii i komfortu pracy w domu co w biurze. Jednocześnie nie zajmuje niepotrzebnie cennego miejsca na małym metrażu.

Desk Frame 1 pozwala w prosty sposób stworzyć idealne biurko, którego zalety doceni każdy użytkownik. Zaskakujące w swojej prostocie. Pomaga chronić zdrowie i zachować prawidłową pozycję pracy przy biurku czy to w biurze stacjonarnym, czy domowym.

Daj swojej firmie przewagę już na starcie…

… i przeczytaj więcej na stronie producenta.

 https://bit.ly/3lUyNi0