pojemniki do przypraw

Nowa postać w zespole kreatywnym Nobonobo!

Polska marka po raz kolejny zaskoczyła i podbiła serca miłośników dobrego designu i pięknych wnętrz. Tym razem premiera nowej kolekcji miała miejsce w słonecznej Saragossie, gdzie podczas prestiżowych targów branżowych zaprezentowano między innymi sofę Lanube. Ewa Półtorak, designerka stojąca za projektem, właśnie dołączyła do zespołu Nobonobo.

 

Podczas targów branżowych w hiszpańskiej Saragossie marka po raz pierwszy zaprezentowała nowość w portfolio – sofę Lanube. Zaprojektowała ją Ewa Półtorak – projektantka produktu, która dołączyła do zespołu kreatywnego Nobonobo. Nie bez powodu premiera ta odbyła się w Hiszpanii. To właśnie w sercu Półwyspu Iberyjskiego Ewa Półtorak doskonaliła swoje umiejętności, studiując m.in. Wzornictwo Przemysłowe na Politechnice w Walencji.

– Od zawsze z pasją i niesłabnącą ciekawością podchodziłam do twórczej pracy w obszarze form użytkowych – mebli. To pozwoliło mi na skuteczny rozwój moich planów i ożywienie ich w postaci realizowanych projektów – mówi Ewa Półtorak. – Po trzech latach pracy w studiu projektowym Enrique Martí Asociados w Walencji, postanowiłam zrobić kolejny krok i stworzyć własną przestrzeń do urzeczywistniania swojej pasji, czerpiąc inspiracje z elementów otaczającego mnie świata. W mojej filozofii pracy, projektowanie zaczyna się od człowieka. Polega na studiowaniu, analizowaniu, obserwacji i zrozumieniu człowieka, jego zwyczajów i stylu życia, a w drugiej kolejności na identyfikacji i nazwaniu potrzeb. Każdy projekt zaczynam z nową ciekawością, wymieniając się wiedzą i doświadczeniem, dzieląc opiniami i wrażeniami tak, by w rezultacie stworzyć produkt, który ułatwi i ulepszy życie codzienne, zwiększy komfort i świadomość użytkownika – dodaje projektantka.

Światowa premiera nowości marki

Podczas prestiżowych targów branżowych w hiszpańskiej Saragossie, marka zaprezentowała między innymi nową sofę modułową Lanube, zaprojektowaną przez Ewę Półtorak. Inspiracją dla kolekcji było piękno natury, a także zmienność pór roku, dnia czy nastrojów. Sofę zaprojektowano z myślą o przestrzeni do odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. Miękkie i proste formy, a zarazem pokaźne moduły, zapraszają do odprężenia. Umożliwiając dowolne kreowanie nieskończonych kompozycji, gwarantują komfort dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Lanube to kolekcja wyrafinowana w dotyku, z subtelnymi detalami perfekcyjnie zintegrowanymi z formą. Tworzy ona dodatkowe funkcjonalności, dzięki którym mebel wzbogaci każde wnętrze.

Meble Nobonobo zaprezentowane podczas targów w Saragossie trafią do showroomu w Madrycie.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług