Nieograniczone możliwości kreacji z Schattdecor

W dniach 17-20 października firma Schattdecor zaprasza na swoje stoisko targowe na Sicam we włoskim Pordenone. Ramy wystąpienia na tym spotkaniu oparte są na koncepcji trendów „Freiraum”.

 

„Teraz wszystko jest możliwe”, podkreśla Claudia Küchen, Członek Zarządu ds. designu i marketingu firmy Schattdecor. Opisuje ten fakt następująco: „Dziś mamy do dyspozycji możliwości technologiczne i możliwości kreacyjne, które projektantom wnętrz pozwalają w nowy sposób spojrzeć oraz reagować na wyzwania i trendy naszych czasów. Nowa generacja – pokolenie bystrych umysłów, większa swoboda w projektowaniu i stosowaniu nowych technologii oraz nowe koncepcje społeczne mają decydujące znaczenie dla ewolucji materiałowej w naszej branży. Nieustannie pracujemy nad zaspokojeniem nowych potrzeb w postaci przyszłościowych produktów, takich jak Fineflex, które spełniają wymogi dotyczące ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju”.

Moda na uniwersalne wzornictwo

Wolność kreacji znajduje również odzwierciedlenie w projektowaniu. Obserwujemy łączenie się przestrzeni mieszkalnej i życiowej. Wymaga to bardziej uniwersalnego języka projektowania i różnorodności kolorystycznej. Claudia Küchen komentuje: „Otwieramy się na naturę, a tym samym na nasze najbliższe otoczenie. Natura jest doskonałym źródłem inspiracji. Z niej czerpiemy pomysły na kształty i kolory, a nowoczesne koncepcje wnętrzarskie preferują większą otwartość na zewnątrz. Swoboda w projektowaniu sprawia, że przestrzeń mieszkalna generalnie staje się bardziej przytulna, a dekory bardziej uniwersalne. Projekty, które znamy z domu, teraz znajdują zastosowanie także w przestrzeniach biurowych i publicznych”.

Dekory i produkty

Dekory takie jak Riva czy Sydney spotkały się już z pozytywnymi opiniami klientów i gości już podczas targów interzum 2023. Trend w kierunku naturalności, interpretowanej na dużej powierzchni, dyskretnie i nowocześnie, znajduje także odzwierciedlenie w koncepcji stoiska na Sicam.

Dekor Riva

Temat powierzchni jest również ekscytujący. Jeśli chodzi o wrażenia dotykowe, w ofercie Schattdecor i Fine Decor pojawił się nowy, wyróżniający się produkt: Fineflex Structure w kolekcji Fineflex Metallic w odcieniu „perłowy brąz”.

Klaus Müller, dyrektor sprzedaży powierzchni uszlachetnionych, podsumowuje to stwierdzeniem „the next new thing”. Jak mówi: „Ten produkt oferuje klientom nową, kreatywną wartość dodaną. Fineflex Structure w kolekcji Fineflex Metallic wyróżnia się specjalnym tłoczeniem. Dzięki temu oferujemy klientom większą swobodę w projektowaniu; otrzymują możliwość zastosowania efektu haptycznego i różnicowania swoich produktów. To kolejny ciekawy produkt, wprowadzony przez nas na rynek“.

Fineflex Perlbronze

Temat haptyki cieszy się dużym zainteresowaniem od lat. Motto „Więcej znaczy więcej” oznacza tutaj: więcej efektu dotykowego, więcej naturalności. Fineflex Structure oferuje haptykę na nową skalę. W połączeniu z metalicznymi kolorami z kolekcji metallic powierzchnia wygląda elegancko i nowocześnie, a dodatkowo wyróżnia się efektem zapobiegającym pozostawianiu odcisków palców.

Zainteresowani będą mogli zgłębić temat na targach Sicam, w dniach 17-20 października w hali nr 6, na stoisku Schattdecor A30/A34.

 

 

 

Schattdecor Sp. z o.o.
ul. Sowia 10, PL 62-080 Tarnowo Podgórne
Zakład w Głuchołazach, ul. gen. Andersa 1, PL 48-340 Głuchołazy
Instagram@schattdecorgroup

www.schattdecor.com

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług