Najnowsze akcesoria meblowe Gamet

Mając ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji dekoracyjnych akcesoriów meblowych, firma GAMET nieustannie, od 30 lat, zaskakuje oryginalną ofertą produktową. Uzupełnieniem asortymentu są akcesoria techniczne, dzięki którym meble stają się wygodne, funkcjonalne i użyteczne.

UU52 z kolekcji ENCANTO

Propozycją dla osób ceniących sobie minimalizm i prostotę w projektowaniu mebli oraz nowoczesnych wnętrz jest najnowszy uchwyt UU52 z kolekcji ENCANTO. Jego łagodnie wykończone krawędzie sprawiają, że jest on bardzo ergonomiczny i przyjazny w użytkowaniu. Wyróżnikiem tego modelu uchwytu jest jego lekka forma, ale także specjalne, wyprofilowane nóżki, które dodają mu oryginalności.

Kolorystyka uchwytu obejmuje standardowe pokrycia galwaniczne, jak: chrom, chrom i nikiel satynowy czy też nikiel szczotkowany. Nowością jest wykończenie uchwytu w kolorze grafitu strukturalnego, który bardzo dobrze wpisuje się w panujące trendy loftowe. Produkt dostępny jest także w bardzo popularnych kolorach malowanych: bieli i czerni.

Dzięki temu, że uchwyt UU52 występuje w trzech rozstawach: 128, 160 i 320 mm, możemy wykorzystać go zarówno przy wąskich, jak i szerokich szufladach kuchennych. Model ten pasuje także do mebli łazienkowych oraz skrzyniowych.

UU50 z kolekcji PIATTO

Także ten uchwyt został podporządkowany nowoczesnej stylistyce. Jego masywny kształt i duża powierzchnia w części chwytowej sprawiają, że model ten jest dominującym elementem mebla. Idealny do mebli kuchennych i łazienkowych, gdzie liczy się atrakcyjny wygląd uchwytu oraz komfort codziennego użytkowania. Uchwyt ten podobnie jak model UU52 występuje w standardowych pokryciach galwanicznych oraz dostępny jest w wersji malowanej na biało i czarno. Model obejmuje trzy najbardziej popularne rozstawy: 128, 160 i 320 mm.

MD15 z kolekcji FUENTE

Zupełnie inny styl i kształt prezentuje najnowszy uchwyt wpuszczany MD15 z kolekcji FUENTE. Jest to ciekawa propozycja do mebli kuchennych, pokojowych czy też łazienkowych. Jego montaż wymaga wyfrezowania otworu we froncie mebla, dzięki czemu uchwyt ten jest prawie zlicowany z powierzchnią frontu. Odpowiednio wyprofilowana część chwytowa zapewnia wygodne użytkowanie, a sam uchwyt stanowi wyjątkową dekorację mebla zarówno w rozstawie 96 mm, jak i 128 mm. Wzór ten dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej i z łatwością można zestawić go z dowolnym kolorem frontu drewnianego lub z płyty.

Nowa prowadnica FPD

Produktem ściśle dedykowanym do szuflad drewnianych w ofercie GAMET jest nowa prowadnica FPD z częściowym wysuwem. Dyskretnie ukryta pod dnem szuflady zapewnia estetyczny i elegancki wygląd mebli skrzyniowych. Prowadnica jest wyposażona w funkcję soft close, która zapewnia ciche i delikatne domykanie szuflad. Montaż i demontaż szuflady jest szybki i łatwy, bez użycia dodatkowych narzędzi. Wytrzymałe elementy prowadnicy FPD zapewniają optymalną pracę dzięki precyzyjnie osadzonym łożyskom kulkowym. Ładowność szuflady jest uzależniona od długości prowadnicy (300-500 mm) i wynosi maksymalnie do 25 kg całkowitego ciężaru. Prowadnica gwarantuje doskonałą stabilność poziomą i boczną oraz zadowolenie klienta przez wiele lat użytkowania.

(ar)