Modern Box – zbuduj nowej jakości cargo!

Modern Box firmy GTV to jeden z najnowocześniejszych systemów szuflad wprowadzony na rynek polski. Produkt stał się również europejskim hitem sprzedaży. Dzięki atrakcyjnej cenie Modern Box jest idealnym rozwiązaniem dla każdego na łatwe zagospodarowanie przestrzeni i zapewnienie komfortu w użytkowaniu.

System szuflad Modern Box przekonuje łatwością montażu i regulacji oraz niewielką siłą potrzebną do wysunięcia szuflady. Dzięki efektowi „cichego domyku” umożliwia delikatne zamykanie szuflady. Zastosowanie stalowych prowadnic pozwala zaś udźwignąć nawet 50 kg obciążenia, a odpowiednia ich konstrukcja dokonać pełnego wysuwu szuflady.

Firma GTV, chcąc jeszcze bardziej zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni użytkowej bez konieczności rezygnacji ze stabilności i jakości ruchu, proponuje wykorzystanie systemu Modern Box do szafek typu cargo. Konstruktorzy GTV wychodzą z propozycją dwóch rozwiązań. Dla wąskich szafek podblatowych dedykowany jest zestaw Cargo 2MB, do większych zaś powierzchni zestaw Cargo 5MB w wersji z okrągłym lub prostokątnym relingiem. Oba rozwiązania pozwalają dopasować szuflady do różnych wysokości szafek, a dostępna kolorystyka w barwie białej lub szarej pasuje do stylistyki nowoczesnych mebli.

Na tym jednak nie koniec. Jak mówi Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży GTV: „Idziemy z duchem postępu i uzupełniamy nasze flagowe produkty w dodatkowe funkcjonalności. Dlatego też postanowiliśmy uzupełnić ofertę systemu szuflad Modern Box o elektryczny system otwierania szuflad Modern Drive, który notabene został nagrodzony „Diamentem Meblarstwa”. System ten umożliwia otwieranie szuflady tylko jednym dotknięciem. Zadbaliśmy również o komfort rodziców, tak aby sensor ruchu mógł zostać ustawiony w trybie niani, który z kolei pozwoli na zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem szuflady przez dziecko”.

(jr) 

.