Modern Box SQUARE

– nowy design i funkcjonalność systemu Modern Box


GTV rozszerza system szuflad Modern Box o kolejne funkcjonalne i designerskie warianty. Do portfolio produktów sygnowanych logo MB, dołącza zestaw kwadratowych szuflad Modern Box Square.

Wyraźne, prostokątne kształty szuflad Modern Box Square, podkreślają nowoczesny i elegancki styl mebli. Modern Box Square został wyposażony w nowe prowadnice z cichym domykiem oraz pełnym wysuwem, gwarantujące wygodne i ciche użytkowanie przez długie lata. Akcesoria uzupełniające system – relingi, przegrody, boki – dostępne są w długościach od 350 do 550 mm, zarówno w kolorze szarym jak i białym. Dodatkowym atutem systemu MB Square jest wzmocniona budowa prowadnic, których udźwig (do 50 kg), zapewnia komfortowe i bezawaryjne działanie szuflady z dużym obciążeniem.

„Modern Box Square to precyzja wykonania, komfort użytkowania, a przy tym niebanalny, modny design. Wszystko to oferujemy naszym klientom w niezwykle przystępnej cenie, z naszą zasadą – Najwyższa jakość dla każdego” mówi Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży GTV.

O firmie:
GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działamy na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Brazylii oraz w większości byłych republik radzieckich. GTV to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie. Na pozycję jednego z liderów pracowaliśmy ponad 11 lat, zawsze oferując najwyższej jakości produkty, spełniające najsurowsze normy jakościowe.

Marka GTV Prestige:
Linia GTV Prestige przeznaczona dla wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości akcesoriów meblowych i oświetlenia w rozsądnej cenie. Naszym celem jest oferowanie ekskluzywnych produktów w cenach, na które mogą sobie pozwolić także mniej zamożni klienci. Każdy produkt ze znakiem Prestige przygotowany został z wyjątkową dbałością nie tylko o najwyższą jakość, ale także nowoczesny i elegancki design. Produkty Prestige wykonane są w całości z najwyższych jakościowo komponentów gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie. Wiele produktów z gamy Prestige posiada dożywotnią gwarancję.

.