Moc pomysłów i wolność wyboru

Kiedy lubisz swoje biuro, realizowanie nawet najtrudniejszych projektów sprawi Ci przyjemność! Nie wierzysz? Przekonaj się o tym z najnowszą serią biurek B0 od Black Red White. 

Nasi projektanci zdają sobie sprawę z tego, że dobrze urządzone wnętrze pokoju młodzieżowego czy gabinetu zmienia podejście do pracy. Rzucając wyzwanie przyziemnej rutynie, stworzyliśmy biurka, których nowoczesny design, rozbudowana kolorystyka i praktyczne rozwiązania w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybieraj spośród 15 modeli i urządzaj komfortową przestrzeń, doskonałą do realizacji nawet najbardziej kreatywnych projektów!

Nowoczesny design

Nowoczesne wnętrze potrafi pobudzić do pracy lepiej niż filiżanka kawy. Uniwersalne projekty biurek B0 umiejętnie balansują pomiędzy stylem modern a funkcjonalnością, co w efekcie daje mieszankę doskonałą. Proste, wyraziste formy mebli zostały urozmaicone o ciekawe wariacje na temat frontów. Geometryczne kształty, lekko wyoblone formy i oryginalne profile to tylko część tego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tradycyjnych projektów proponujemy również innowacyjne moduły wiszące. Biurko przymocowane do ściany to oryginalny akcent w wystroju wnętrza, a przede wszystkim znaczna oszczędność miejsca.

Praktyczne rozwiązania

Kiedy pracujesz, najważniejszy jest komfort, który ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Zadbaliśmy o to, by nasze biurka były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Do wyboru masz biurka z szufladami o stopniowanych wielkościach wyposażone w uniwersalne otwarte półeczki i oryginalne nakładki na tablet bądź laptopa. Każde z nich posiada profesjonalne akcesoria z systemem cichego domykania oraz blaty pokryte specjalną, odporną na zarysowania folią. Niezależnie od tego, które z nich wybierzesz, w każdym przypadku zyskasz bardzo komfortowe miejsce do pracy.

Rozbudowana kolorystyka

Modny szary wolfram, klasyczny wenge, zbliżony do natury dąb san remo jasny oraz elegancka biel – oto paleta barw, którymi możesz operować, projektując swoje biurko. W zależności od tego, jaki model wybierzesz, możesz zdecydować o tym, jaki kolor będzie miał jego blat, korpus, boki oraz fronty lub wszystkie te elementy jednocześnie. Porusz wyobraźnię, dobierz kolory i urządź swoje wnętrze dokładnie tak, jak lubisz.

Biurka B0 zapewniają zupełną wolność wyboru. Spośród 15 modułów możesz wybrać ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i samodzielnie zdecydować o jego kolorystyce. Przeanalizuj swoje potrzeby, myśl przyszłościowo i urządź gabinet i pokój młodzieżowy tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia.

Źródło: GENESIS PR / BRW

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług