Mobilność i moc

Odkurzacz AMTS 18 L Compact M-CUBE® od Würth Polska to odpowiedni sprzęt dla profesjonalistów z branży budowlanej, meblarskiej czy motoryzacyjnej. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na sucho. Sprawdzi się w każdej sytuacji, w której potrzebna jest nieograniczona mobilność i praca bez możliwości podłączenia do prądu. Odkurzacz wyróżnia się kompaktową konstrukcją oraz solidnym wykonaniem. Wydajny akumulator 18V M-CUBE®, odpowiedni do wszystkich elektronarzędzi z serii 18V M-CUBE®, zapewnia długi czas pracy.

 

Nowy odkurzacz AMTS 18 L Compact M-CUBE® jest niezwykle wydajny. Ma dwa poziomy mocy ssania: MAX lub ECO, dzięki którym możliwy jest wybór trybu pomiędzy gospodarowaniem energią lub maksymalnym poziomem pracy. Półautomatyczny system oczyszczania filtra gwarantuje stałą moc ssania. Klasa filtra L sprawia, że 99% pyłów jest filtrowanych zgodnie z normą EN 60335-2-69.

Solidna obudowa z gumowymi podkładkami zapewnia stabilność nawet na nierównej powierzchni. Komfort użytkowania umożliwia rączka wyłożona wykładziną oraz pasek na ramię do wygodnego przenoszenia. Wąż ssący ma długość 2,5 m. Odkurzacz posiada praktyczne, zintegrowane miejsca na dysze szczelinowe.

Nowe urządzenie od Würth Polska pracuje w trybie czyszczenia i odkurzania na sucho. Posiada także funkcję wydmuchu do nawiewu i osuszania, a także umożliwia odsysanie pyłu, dzięki przyłączu do podłączenia pracujących elektronarzędzi.