Mieszkanie doskonałe – swoboda i funkcjonalność we wnętrzu

Idealny dom to taki, do którego z przyjemnością wracasz po ciężkim dniu i czujesz się w nim komfortowo. Aby jego wnętrze stało się przytulne i funkcjonalne, warto wyposażyć je w nową kolekcję mebli Elpasso od Black Red White. Upragnioną wygodę będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Prosta forma frontów i oryginalne uchwyty mają funkcję praktyczną i estetyczną. Łagodne, obłe kształty i naturalny odcień dąb san remo jasny wprowadzą do wnętrza ciepło i nadadzą mu przytulny charakter.

W efektownym salonie nie może zabraknąć odpowiednio wyeksponowanych dekoracji i pamiątek. Idealnie posłużą do tego witryny z kolekcji Elpasso, w których można umieścić cenne i gustowne przedmioty, dodatkowo podkreślając je energooszczędnym oświetleniem LED. Centralne miejsce w salonie może zająć podręczna ława, przy której z przyjemnością będą gromadzić się domownicy i goście. Wyposażona w szuflady szeroka, praktyczna szafka rtv to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli dużego telewizora i pokaźnej kolekcji filmów.

Jeżeli poszukujemy funkcjonalnych rozwiązań na przechowywanie przedmiotów, pomocne mogą okazać się komody oraz szafki o różnej wielkości i pakowności. Wśród modułów systemu znajduje się również pojemna, dwudrzwiowa szafa, która pozwoli zaprowadzić upragniony porządek w garderobie. Najważniejsze w sypialni jest jednak wygodne łóżko. Należące do kolekcji Elpasso dwuosobowe łoże z wezgłowiem zapewni komfortowy wypoczynek. Ulubioną książkę czytaną przed snem i inne przedmioty, które warto mieć pod ręką, można poukładać w szufladach szafki nocnej.

W systemie modułowym Elpasso zastosowano praktyczne rozwiązania, dodające meblom trwałości. Przeszklenia witryn stojących wykonano z bezpiecznego szkła hartowanego, natomiast blat ławy został pokryty materiałem o podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia.

Nowoczesny i elegancki system Elpasso składa się z 18 praktycznych modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć. Pozwala to na ergonomiczne i funkcjonalne zagospodarowanie każdej przestrzeni – niepowtarzalnej aranżacji salonu lub wygodnej sypialni.

Źródło: GENESIS PR

.