Meble kuchenne na zamówienie, czy gotowe z marketu ?

Decydujemy się na meble kuchenne na zamówienie, a może wybieramy szafki kuchenne z Castoramy, Ikei lub z innego marketu.  Może zostawimy stare i wymienimy tylko fronty meblowe i blaty.

Odwieczny dylemat wielu kobiet, odpowiedź na to oczywiście nie jest prosta. Trzeba wziąć pod uwagę wymiary kuchni i sprawdzić czy wpasują się do niej typowe szafki. Należy też zwrócić uwagę czy po złożeniu nie będzie pustej przestrzeni itd. Należy też wziąć pod uwagę cenę montażu, jeżeli nie zdecydujemy się na montaż samodzielnie itd.

Stare meble możemy dosyć bezboleśnie dla budżetu naszego portfela odmienić.

Należy tylko wybrać fronty meblowe, które nam się podobają na przykład fronty w połysku. Zamówić je w sklepie lub hurtowni akcesoriów meblowych najbliżej naszego miejsca zamieszkania lub w sklepie internetowym. Skoro mamy już wybrane nasze wymarzone fronty kuchenne w połysku to czas na wybór zawiasów meblowych.

Jakie zawiasy do mebli kuchennych ? Teoretycznie możemy zostać przy starych o ile są typowe. Zawiasów meblowych jest bardzo szeroki wybór i nie będzie  kłopotu z ich dopasowaniem. Zawsze można się doradzić sprzedawcy w hurtowni akcesoriów meblowych. Popularne marki zawiasów i innych akcesoriów meblowych to Blum, Hettich, Amix, GTV, Samet i wiele innych. Szukając na portalu 4woodi.pl znajdziecie wiele innych przydatnych informacji na temat akcesoriów i uchwytów meblowych. Skoro o uchwytach meblowych mowa to jakie uchwyty meblowe wybieramy ?

Tradycyjne uchwyty – ze względu na swoją uniwersalność i bogactwo dostępnych wzorów, tradycyjne uchwyty meblowe sprawdzają się w przypadku każdych mebli kuchennych.

Uchwyty relingowe, które są alternatywą dla tradycyjnych uchwytów, wszystkie uchwyty relingowe sprawdzą się zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Tak naprawdę uchwyty do mebli kuchennych to jest dopiero wyzwanie dla każdej Pani domu. Na rynku jest masa uchwytów meblowych w stylu retro, klasycznym, nowoczesnym, uchwyty w formie gałek itd. Uchwyty meblowe są różnej jakości i wykonane są z różnych materiałów, dlatego można spotkać tak samo wyglądające uchwyty w diametralnie różnych cenach. Proszę pamiętać przy wyborze, żeby porównywać uchwyty wykonane z takich samych materiałów , a w drugiej kolejności patrzeć na cenę..