Maszyny dla każdego

Maszyny używane wciąż cieszą się w naszym kraju sporą popularnością. Jednak znalezienie rzetelnej firmy, która oferuje szeroką ofertę maszyn używanych nie jest łatwe. Firma Kuszyński Maszyny charakteryzuje się tym czego wymagamy od sprzedawcy maszyn używanych, czyli doświadczeniem i szerokim wyborem urządzeń.

Firma Kuszyński Maszyny została założona w 2002 roku i zajmowała się produkcją mebli na wymiar, a więc posiada doświadczenie potrzebne w trakcie dobierania maszyn dla klientów. W 2007 firma poszerzyła działalność o handel używanymi obrabiarkami do drewna. Od roku 2012 zajmujemy się wyłącznie sprzedażą maszyn.
Maszyny z oferty Kuszyński Maszyny są sprowadzane głównie z Niemiec i Holandii oraz innych krajów unijnych.
– Naszymi dostawcami są firmy zajmujące się handlem maszyn oraz pozyskujemy je bezpośrednio z małych warsztatów stolarskich – mówi Bartłomiej Kuszyński, właściciel firmy – Obecnie w naszej ofercie dominują kompaktowe okleiniarki, również takie, które są wyposażone we frezowanie wstępne. Jest to obecnie opcja poszukiwana przez stolarzy, ze względu na to, że chcą oni uzyskiwać wysoką jakość wykończenia. Małym i średnim firmom możemy zaoferować piły formatowe, wiertarki wielowrzecionowe i inne. Są to maszyny wiodących producentów na rynku takich, jak Altendorf, Brandt, Hebrock czy SCM
Maszyny oferowane przez firmę Kuszyński Maszyny są przygotowane do użytkowania.
– Większość sprowadzanych maszyn jest przygotowana już u naszych dostawców. W naszej firmie przechodzą jedynie ponowne ustawienie i ewentualnie drobne naprawy, np. wymianę narzędzi skrawających. Klient przed zakupem ma możliwość dokładnego przetestowania urządzenia w celu potwierdzenia jej sprawności i jakości. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy także transport, montaż maszyny oraz pomocy serwisową – mówi Bartłomiej Kuszyński – Maszyny które sprowadzamy są starannie wybierane spośród wszystkich tylko pod względem technicznym. Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanego sprzętu, w myśl zasady że są to maszyny używane, ale tak dobre jak nowe.
Właściciel firmy planuje jej rozwój. W połowie tego roku planowane jest otwarcie salonu sprzedaży maszyn o powierzchni 350m2, w okolicach Gorlic.
– Chcemy poszerzyć ofertę o pozostałe maszyny do drewna a także zająć się sprzedażą maszyn takich jak ; piły panelowa centra obróbcze – mówi Bartłomiej Kuszyński.

Oferta firmy w galerii.
Więcej na: www.kuszynski-maszyny.pl

.