Marka Woood, czyli siła w drewnie

Nieprzemijalny czar naturalnego drewna, solidność, wytrzymałość oraz nowoczesne, a zarazem ponadczasowe wzornictwo – 9design prezentuje holenderską markę Woood.

Meble Woood to arystokracja wśród prostych, bezpretensjonalnych form, to ciepło drewnianego materiału i jego odwieczna charyzma, to harmonia linii i barw, uniwersalność, funkcjonalność  i wygoda. Wśród asortymentu tej marki znajdziemy meble, których oglądanie to prawdziwa uczta dla oczu: stoły i stoliki, szafy i szafki, półki, komody, regały, kredensy, gabloty, pufy, biurka, skrzynie, biblioteczki. W kilku słowach: czego tutaj nie ma?

Meble Woood to szczególna gratka dla miłośników stylu skandynawskiego – ich ujmująca prostota
i lekkość, charakterystyczna kolorystyka – biel, szarości, czerń, odcienie naturalnego drewna – idealnie wpasują się w tak popularny od jakiegoś czasu północny trend w aranżowaniu wnętrz.

Wśród produktów marki Woood przebierać będą także entuzjaści stylu industrialnego – inspirowane przemysłowym wzornictwem drewniane szafy, nocne szafki czy skrzynie z gracją zastąpią ciężkie, metalowe wyposażenie.

Woood to również meble stworzone dla miłośników klasycznych, prostych form oraz sprawdzonych rozwiązań. Stoły, stoliki, szafki i szafy z tej grupy sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu.

Meble Woood to w końcu także wyposażenie dziecięcych pokojów: biurka czy modułowe półki zaspokoją estetyczne gusta najmłodszych, a jednocześnie odznaczą się wygodą i funkcjonalnością.

Źródło: 9design.pl
Fot.: 9design.pl

 

.