Loftowa noga Arto

Noga Arto to nowość w ofercie firmy GTV.  Można dzięki niej budować loftowe stoły i stoliki. Posiada minimalistyczny design i jest odpowiedzią producenta na zyskujący coraz większą popularność styl industrialny.

 

Noga wykonana jest ze stali wykończonej w czarnym macie. Jest ona dostępna w dwóch wariantach – z dwoma lub trzema prętami. Średnica prętów wynosi 10 i 12 mm. Jeśli chodzi o wysokość, to mamy do wyboru 3 wielkości: najmniejsza to 304 mm, średnia 406 mm i największa 711 mm. Umożliwia to budowanie zarówno niskiego stolika kawowego czy nocnego, jak i stołu kuchennego lub może nawet komody.

Nogi Arto pozwalają tworzyć pełne oryginalności meble. Szczególnie doskonale prezentują się one w połączeniu z grubymi blatami wykonanymi na bazie surowego drewna. Jak mówi producent: „Noga stołowa to element wystroju, który jest jednocześnie funkcjonalny i ozdobny. Dlatego zadbaliśmy, by Arto była wytrzymała i wyróżniała się estetycznym designem. Odnajdzie się w każdej przestrzeni urządzonej w stylu loftowym. Jednakże będzie także doskonale współgrać ze skandynawskim minimalizmem czy nowoczesnym designem, gdzie przełamie utarte, znane aranżacje”.
Arto to produkt kierowany do osób, które lubią prace typu DIY. Dlatego też jego montaż jest łatwy i nieskomplikowany. Uzyskane połączenie pewnie mocuje nogi do blatu. Dodatkowym atutem Arto jest miękka stopka stabilizująca, która zapewnia lepszą stabilność mebla oraz chroni podłogę przed zarysowaniami.

(jz)