Liczy się pomysł!

Masz ciekawe pomysły, czujesz trendy, projektujesz niestandardowe meble, łącząc atrakcyjny design z komfortem użytkowania? Weź udział w konkursie i zaprezentuj swoje projekty szerokiej publiczności na Międzynarodowych Targach Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015!

„Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz” to konkurs kierowany do projektantów i wykonawców mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz: kreatywnych, niezależnych, z pasją. Jego celem jest promowanie i wspieranie polskich designerów, dobrych pomysłów i rodzimych rozwiązań. Konkurs skierowany jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm, zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Udział mogą wziąć zarówno zespoły projektowe, jak i debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Do udziału można zgłosić autorski mebel lub element wyposażenia wnętrz, przeznaczony do użytku prywatnego, jak i do wnętrz komercyjnych, typu biura, kawiarnie czy sklepy. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015 r., na adres konkurs@warsawbuild.pl Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach: Wybór Jury – wyróżniający najciekawsze prace pod względem innowacyjności, użyteczności, nowatorskich materiałów, potencjału rynkowego, oraz Wybór Internautów – osób indywidualnych, które zagłosują na projekty umieszczone na stronie internetowej organizatora. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłosić można maksymalnie trzy prace, z których każda będzie traktowana jako oddzielne zgłoszenie.

„Celem konkursu jest promowanie polskich projektantów i wykonawców, którzy mają ciekawe koncepcje wzornicze, doskonale czują rynkowe trendy, nie boją się sięgać po niestandardowe rozwiązania, łącząc design z funkcjonalnością” – mówi Anna Rabiej organizator Warsaw Build 2015. „Polska jest jednym z wiodących eksporterów mebli, lecz często ich nabywcy nie wiedzą, że projekty pochodzą z naszego kraju. Prezentacja produktów wyłonionych w konkursie, na międzynarodowych targach Warsaw Build 2015 to krok w kierunku zwiększenia popularności polskiego designu na rynkach zagranicznych i szansa na nawiązanie interesującej współpracy”.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą w warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-18 września 2015 r. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań profesjonalistów, skupiającym projektantów, architektów, producentów materiałów budowlanych i wnętrzarskich, a także wykonawców i dystrybutorów z kraju i zagranicy. To jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z ponad 30 krajów (Warsaw Build 2014).

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz” oraz regulamin znajdują się na stronie http://warsawbuild.pl/liczy-sie-pomysl/.

Informacje dla wydawców:

Warsaw Build – międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie, organizowane w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, z udziałem wystawców i odwiedzających z ponad 30 krajów. Więcej informacji na stronie: www.warsawbuild.pl i profilu FB: http://www.facebook.com/warsaw.build

Organizatorem Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2015 jest Lentewenc Sp. z o.o., spółka będąca częścią brytyjskiej ITE Group, która od ponad 20 lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu, organizując m.in. największe targi budowlane w Rosji – MosBuild, TransRussia – Międzynarodowe Targi Usług i Technologii dla Transportu i Logistyki w Moskwie czy Międzynarodowe Targi Branży Energetycznej Power Astana w Astanie.

Źródło: EEFECTIVE PR

.