Las-Expo – będzie rekord

XVI Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, odbywające się w tym samym czasie, co rolniczy AGROTECH, odbędą się w dniach 18-20 marca 2016 na terenie Targów Kielce. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja imprezy będzie rekordowa.

– Firmy leśnego sektora zaprezentują w Targach Kielce kilkadziesiąt nowoczesnych maszyn i urządzeń, na co dzień wykorzystywanych przez pracowników przedsiębiorstw leśnych – mówi Agnieszka Dąbrowska, menager Targów LAS-EXPO. – Na terenie wokół hal targowych będzie można zobaczyć pokazy dynamiczne ich działania – dodaje.

Ekspozycję zewnętrzną stanowić będą samochody do przeładunku drewna, traki, rębaki, piły, rozdrabniacze oraz maszyny szkółkarskie. Nie zabraknie znanych producentów, którzy są absolutnymi liderami branży urządzeń do wycinki i obróbki drewna.

Podczas LAS-EXPO zaprezentują się firmy zajmujące się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów usług leśnych oraz firmy zaopatrzenia leśnictwa. Pojawią się również urządzenia radiokomunikacyjne, środki ochrony lasów przed szkodnikami, systemy monitorowania lasów.

.