Krok dalej w przesuwnej funkcjonalności

Pełny wysuw, mechanizm cichego domknięcia i wytrzymałość konstrukcji to dzisiejszy standard nowoczesnych prowadnic. GTV, podążając za trendami oraz w odpowiedzi na jego potrzeby, wprowadziło właśnie na rynek nową odsłonę europejskiego hitu sprzedaży prowadnicy Versalite – Versalite Plus, prowadnicę z łożyskiem kulkowym, która jeszcze bardziej rozszerza zakres praktycznych rozwiązań.

Najnowsza prowadnica kulkowa Versalite Plus to dopełnienie aktualnie dostępnych funkcjonalności udoskonalające sprawdzone rozwiązania. Budowa prowadnicy została oparta na niezawodnej, teleskopowej konstrukcji wyposażonej w opcję pełnego wysuwu. Zespolenie stalowym łożyskiem kulkowym prowadnicy, wózka i prowadnika gwarantuje lekkość wysuwu i wysoką stabilność ruchu. Dzięki nowemu rozwiązaniu budowy systemu dociągu, opartego na 2 sprężynach dociągających z centralnie umieszczonym tłoczkiem, zyskamy lżejsze otwarcie szuflad oraz lepszą płynność i precyzję działania.

Rozmiary Versalite Plus zapewniają uniwersalne zastosowanie. Wysokość prowadnicy to 45 mm, a długość w zależności od potrzeb dostępna jest w rozmiarach od 250 do 600 mm. Możemy ją zatem zamontować zarówno w meblach kuchennych, pokojowych, jak i wykorzystać do zaaranżowania wnętrza garderoby. Maksymalne obciążenie na poziomie 30 kg pozwala zastosować nową prowadnicę do budowy pojemnych i wytrzymałych szuflad.

GTV stale poszerza swoją ofertę akcesoriów do budowy efektywnych szuflad. Jak mówi Maciej Chełkowski, manager sprzedaży GTV: „W swojej ofercie mamy pełny przekrój prowadnic, na które jest zapotrzebowanie na rynku. Są to zarówno prowadnice rolkowe, ale i prowadnice nowszej generacji oparte na łożyskach kulkowych, o wysokości od 17 do nawet 45 mm. Różnicujemy również sposób wysuwu i domykania, proponując prowadnice z pełnym i niepełnym wysuwem, jak i nowoczesne rozwiązanie push to open oraz produkty wyposażone w spowalniacz, jak i nieposiadające takiego rozwiązania. Taka różnorodność pozwala nam kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych partnerów, a poszerzana oferta jest dowodem, że stale pracujemy nad tym, aby dobre rozwiązania zastępować jeszcze lepszymi”.

(jr)

.