skóry meblowe

Skóry meblowe u nowego dostawcy

Garbarnia Kosmopell s.r.l. od roku 2012 zaczęła dostarczać na rynek polski skóry naturalne. W ofercie hurtowni znajdują się skóry meblowe w 5 podstawowych rodzajach. W tym dwie nowe propozycje: skóra meblowa Arizona i skóra Federica. Część asortymentu jest dostępna od ręki z magazynu w Dobrodzieniu.

Kosmopell działa od roku 1994, jednakże do roku 2012 zaopatrywała w skóry meblowe, głównie rynek włoski i niemiecki, a także swoich klientów na Bałkanach. Krzysztof Zacha, reprezentujący garbarnię Kosmopell, mimo dużej konkurencji na rynku  widzi potencjał do oferowania włoskich skór tapicerskich polskim klientom.

Kosmopell zakupuje surowiec w różnych rejonach świata, przede wszystkim są to: Indie, Pakistan, Nowa Zelandia, południowa Afryka oraz południowa Ameryka. Hurtownia skór meblowych Kosmopell cały czas poszerza ofertę dla przemysłu meblarskiego  o nowe gatunki skór.

Dostawa dla polskich klientów odbywa się dwutorowo. Duże zamówienia na skóry meblowe, minimalna ilość to 300 m2 z jednego koloru, firma dostarcza z Włoch. Z kolei zamówienia kuponowe na skóry meblowe, hurtownia realizuje za pomocą firm kurierskich DPD oraz Raben. które znane są z perfekcyjnych dostaw, trwa to maksymalnie około 3 dni od złożenia zamówienia na wybrane skóry meblowe.

Jakość dostarczanego towaru, rzetelne informacje o terminach dostawy, ewentualnych opóźnień i serwis na terenie całego kraju to priorytety firmy w kontakcie z klientami. Jakiekolwiek powstałe problemy Kosmpell staramy się szybko i pozytywnie rozwiązywać.

Hurtownia Kosmopell polskim producentom mebli tapicerowanych zaprezentowała się na tegorocznych targach FURNICA w Poznaniu. Które były dla niej bardzo udane. Nawiązane zostały kontakty z kilkunastoma klientami, a do kilku z nich już wyjechały pierwsze dostawy skór. Coraz więcej klientów chce kupować skóry bezpośrednio u producenta. Jednocześnie mając na miejscu przedstawiciela danego dostawcy, by tym samym czuć się bezpieczniej w razie jakichkolwiek problemów, pytań itp. Dlatego wydaje się istotne, że w tej dziedzinie przedsiębiorstwo ma dużo do zaoferowania polskim odbiorcom, posiadając magazyn w Dobrodzieniu oraz handlowca, który  w krótkim czasie (w zależności od potrzeby) jest do dyspozycji pod wskazanym adresem.

(z)
.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług