Kompleksowe zaopatrzenie

Od 14 lat Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa zajmuje się dostarczaniem na rynek produktów dla meblarstwa. W miarę zmieniających się trendów od kilku lat asortyment poszerzany jest o ofertę budowlaną.

Drew-Trans II znajduje się w czołówce firm, które zaopatrują rynek meblarstwa w takie produkty, jak: płyty meblowe, sklejki, półprodukty, akcesoria i okucia do mebli, fronty meblowe, laminaty HPL, blaty, obrzeża. Oferta meblarska stanowi duży udział w firmie, ale równie ważny jest asortyment budowlany, który jest stale poszerzany. Dostawca posiada wspaniałe ekspozycje materiałów drewnopochodnych dla budownictwa w swoich placówkach w Chojnicach i Pile. Bogata ekspozycja pozwala doskonale przedstawić przekrój produktów oraz ich zastosowanie.

Oferta materiałów drewnopochodnych kierowana jest do przedsiębiorstw budowlanych, dekarzy, architektów, deweloperów, hurtowni, a także klientów indywidualnych. Firma stara się zapewnić pełną dostępność produktów oraz szybki i sprawny serwis w postaci realizacji zamówienia i dostawy do odbiorcy. Samo dostarczenie jest realizowane poprzez własny tabor posiadany w ramach firmy Transport Krajowy i Międzynarodowy Drew-Trans Z. Wrzeszcz.

(asz)

.