Dla ceniących profesjonalizm

Na rynku maszyn, urządzeń i narzędzi w branży stolarskiej pojawiła się nowa marka. Jej cechą szczególną jest zupełnie nowa, rewolucyjna koncepcja maszyn stworzonych dla małych, dużych i średnich firm, dla których priorytetem jest wysoka jakość produkcji.

Maszyny DMS, bo o nich mowa, zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez najlepszych specjalistów i techników urządzeń w swoim fachu. Ich wiedza i profesjonalizm pozwoliły stworzyć najwyższej jakości sprzęt, który będzie niezawodny i da więcej, niż można oczekiwać.

Firma Dobre-Maszyny, istniejąca na rynku od 2009 roku, specjalizuje się w sprzedaży maszyn i technologii do drewna. W minionym roku rozpoczęła produkcję maszyn, w tym automatów lakierniczych, produkowanych i dopasowywanych do indywidualnych potrzeb klienta – w zależności od lakierowanych elementów, używanych lakierów – oraz szlifierek szczotkowych wyposażonych w głowice i materiały szlifujące renomowanej duńskiej firmy Flex Trim.

Automat lakierniczy DMS
Automat lakierniczy DMS 600/4 to nieduża, kompaktowa maszyna przeznaczona do natrysku bejcy, lakierów nitro, wodnych, PU elementów do szerokości 60 cm. Dzięki produkcji w Polsce udało się obniżyć koszt jest wytworzenia w porównaniu do zagranicznych produkcji, jednocześnie nie obniżając jakości i oferowanych możliwości.

Szlifierki szczotkowe DMS
„Dzięki sukcesom i pozytywnym opiniom, jakie uzyskał automat lakierniczy DMS 600/4, podjęliśmy kolejne kroki w produkcji maszyn. Dziś możemy pochwalić się stworzeniem szczotkarek przeznaczonych do szlifowania elementów prostych i profilowanych przed lakierowaniem i między tymi procesami. Są to wszechstronne urządzenia, które znacząco usprawniają uciążliwe szlifowanie elementów profilowych. Dzięki naszym urządzeniom można zapomnieć o utrudnieniach i dyskomforcie przy pracy, a poświęcić czas tylko rzeczom ważnym” – mówi Marcin Weiss – współwłaściciel firmy Dobre-Maszyny.

Szczotkarki DMS mogą być stosowane do szlifowania i postarzania drewna, kompozytów, lakieru i metalu. Listki szlifujące w nich użyte są unikatowym systemem, a ich długa żywotność i zapewnienie 15-20% oszczędności zużycia lakieru są ich dodatkowymi zaletami.

Jakość nie tylko na powierzchni!
„Nasze technologie to zupełnie nowy standard dla optymalnego szlifowania drewna w stanie surowym i międzyoperacyjnego” – podkreśla Marcin Weiss. Firma posiada możliwość budowania różnych długości korpusów głowic na bazie standardowych rozmiarów tak, aby spełnić wymagania klienta w prawie każdym przypadku. Niezależnie od tego głowice mogą być przygotowane na zamówienie w żądanej długości i średnicy.

Dobre-Maszyny posiadają również w swojej ofercie szczotki do strukturyzacji, stosowane do mocniejszego i bardziej agresywnego szlifowania.

Celem, jaki postawiła przed sobą firma Dobre-Maszyny, było stworzenie urządzeń, które dadzą perfekcyjny wynik, minimalne koszty utrzymania, łatwą obsługę. Marcin Weiss mówi: „Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się to osiągnąć. Precyzja, perfekcjonizm i profesjonalizm gwarantują, że wyrób jest wykonany według najlepszych doświadczeń. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe klienta. Liczy się to, ze jesteśmy elastyczni i ustawiamy technologie pod konkretne wymagania i dostarczamy kompletnie rozwiązania – obejmujące urządzenia, materiały eksploatacyjne, technologie szlifowania. Nasza firma nie ogranicza się jedynie do sprzedaży, pozostawiając klienta samego. Zapewniamy serwis i wsparcie technologiczne. Pragniemy pozostawać w stałym kontakcie z klientami – pomagać, doradzać, dopasowywać, analizować, wspólnie planować”.

Dobre-Maszyny zapraszają do Strzelec Opolskich, gdzie znajduje się biuro firmy wraz z powierzchnią wystawową. Klienci poza obejrzeniem urządzeń mogą również wykonać testy i próby na własnych elementach.
 

.