Kerrock – sprawdzony w setkach projektów

Kerrock to jeden z najdłużej obecnych na rynku materiałów typu solid surface. Jest to bardzo uniwersalne i wszechstronne tworzywo. Znajduje ono szerokie zastosowanie we wnętrzach, szczególnie w łazienkach i kuchniach, ale może być także wykorzystywane na zewnątrz, na przykład na elewacjach. Przyjrzyjmy się, co sprawia, że Kerrock cieszy się niesłabnącą popularnością i w wielu realizacjach jest materiałem pierwszego wyboru.

 

Swoboda twórcza

Materiały mineralno-akrylowe marki Kerrock to produkty dające projektantom ogromną swobodę twórczą. Pozwalają one zrealizować najbardziej niezwykłe i wymagające projekty wzornicze. Twórcy sięgają po nie, bo łatwość obróbki i szeroka kolorystyka nie stawiają im ograniczeń. Kerrock został użyty w wielu nieszablonowych realizacjach, które na zawsze zapadają w pamięć.

Bogactwo kolorów

Kerrock jest dostępny w ponad 100 kolorach. Tak szeroka kolorystyka zapewnia ogromne możliwości indywidualizacji projektów i pozwala zaspokoić najbardziej wysublimowane oczekiwania klientów. Znajdziemy tu wzory jednobarwne, drobnoziarniste, gruboziarniste, marmurowe oraz półprzezroczyste. Największą popularnością niezmiennie cieszą się propozycje jednokolorowe. Paleta barw jest podzielona na 9 serii: Uni, Granit, Terrazo, Metalic, Luminaco, Luminaco s, Midnight black, Marble i Lumino (półprzezroczyste). Producent często wprowadza nowe odcienie zgodne z panującymi trendami wzorniczymi.

Trwały i odporny

Powierzchnie wykonane z Kerrock można szlifować bez konieczności kłopotliwego demontażu i gwarantuje zachowanie jej niezmienionego wyglądu przez długie lata. Materiał jest odporny na plamy z różnego rodzaju produktów spożywczych i chemicznych.
Jego masywna, jednorodna budowa daje mu dużą twardość, elastyczność i zapobiega pękaniu. Jest odporny na gorące naczynia domowe. Ponieważ nie jest on porowaty, posiada prawie całkowitą odporność na wodę i wilgoć. Wszystko to sprawia, że jest bardzo odporny na warunki klimatyczne, panujące wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz.
Kerrock można poddawać recyklingowi i ponownie użyć. Jego właściwości fizyczne nie ulegają zmianie.

Bezpieczeństwo

Kerrock spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie zdrowia i higieniczności. Potwierdzają to atesty i certyfikaty wydane w Polsce przez NIZP PZH-PIB, a w Europie przez liczne akredytowane jednostki badawcze. Kerrock+ zawiera środek antybakteryjny w strukturze materiału, który działa nieprzerwanie, niszcząc bakterie i zapobiegając ich dalszemu rozwojowi.
Materiał ten jest także bezpieczny, jeśli chodzi o zagrożenie pożarem.

Zlewozmywaki i umywalki

Kerrock posiada jedną z najbogatszych na polskim rynku ofert zlewozmywaków i umywalek wykonanych z materiałów typu solid surface. W ostatnim czasie oferta w tym zakresie została rozszerzona o 22 nowe modele umywalek. Klienci szczególnie cenią sobie rodzinę umywalek w systemie montażu TRI-VARIO (ON-nakładana, IN-wpuszczana, UN-podklejana), którą wzbogacono między innymi o warianty SOFT 380, SOFT 550, LUX 380 i LUX 500. Asortyment rozszerzyły także umywalki GLORIA, dostępne dotąd w sprzedaży tylko z meblami łazienkowymi. Poza tym wprowadzono dwie nowe linie brodzików.

Producentem prezentowanych rozwiązań jest słoweńska firma Kolpa d.o.o. W Polsce generalnym dystrybutorem marki Kerrock od wielu lat jest firma Kerox z Raszyna. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane techniczne, są dostępne na stronie www.kerrock.pl.

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług