Jubileusz Profim – młodość, energia i doświadczenie

Profim od 30 lat oferuje Polakom doskonałej jakości meble biurowe. Marka przeszła długą drogę, od niewielkiej firmy znajdującej się w środku Wielkopolski, w miejscowości Turek, do dużego gracza na europejskim rynku wyposażenia wnętrz komercyjnych. Trzydzieści lat tradycji, polskich wartości i pełnej pasji pracy ludzi zaowocowało dołączeniem Profim do grupy Flokk. Flokk jest liderem rynku północnoeuropejskiego w zakresie wzornictwa, rozwoju i produkcji mebli biurowych.

 

16 września 2021r., w warszawskim showroomie Flokk, zaprojektowanym przez poznańską pracownię mode:lina zespół Profim świętował swoje 30. urodziny. Zaproszenie na uroczystość przyjęli zaprzyjaźnieni dystrybutorzy, projektanci, architekci i przedstawiciele mediów oraz dyrektorka kreatywna marki Profim – Maja Ganszyniec. Na spotkaniu pojawiło się około 200 gości, którzy wraz z przedstawicielami marki celebrowali ten ważny jubileusz. Firma jest doskonale znana przede wszystkim z produkcji krzeseł i siedzisk biurowych. Ergonomiczne i nowoczesne fotele marki Profim są od lat gwarancją funkcjonalności, designu, ergonomii i zdrowego kręgosłupa. Architekci i projektanci cenią jakość, wzornictwo i najwyższą klasę materiałów wykończeniowych, z których powstają meble. Produkty Profim są znane nie tylko na naszym rodzimym rynku. Kunszt ich wykonania doceniono na całym świecie. Wiele z nich może poszczycić się nagrodami i wyróżnieniami w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych.

Zebrani tego wieczoru goście mieli okazję wysłuchać przemówień Larsa Ivara Røiri – prezesa Grupy Flokk, Piotra Chełmińskiego – prezesa Zarządu Flokk sp. z o.o. oraz Magdaleny Borowiec – dyrektora marketingu marki Profim. Wspominano m.in. początki działalności firmy, opierające się na handlu importowanymi meblami. Mówiono o drodze wiodącej do powstawania pierwszych krzeseł i foteli sygnowanych marką Profim. Nie zabrakło refleksji o ciężkiej pracy, odwadze, kreatywności i wytrwałości wszystkich pracowników. To oni przez te 30 lat stworzyli silną i rozpoznawalną markę.

Produkty przyjazna środowisku

30 lat to symboliczny czas wchodzenia w nową dekadę. Dla marki Profim oznacza to m.in. nowe wdrożenia przyjazne środowisku. Ambicją Profim jest tworzyć produkty, na które klientów będzie stać i które mają przemyślane, innowacyjne rozwiązania zmniejszające nasz negatywny wpływ na środowisko. Taka jest też polityka Flokk. Zmienia się również fabryka w Turku, która już dziś jest jedną z trzech głównych zakładów produkcyjnych grupy Flokk. Oprócz marki Profim produkuje się tam teraz meble Giroflex, a od nowego roku również Offecct. To wyraz docenienia lokalnego rzemiosła, polskiej przedsiębiorczości i wysokiej jakości. We wrześniu Profim zakończył budowę magazynu wysokiego składowania, a wkrótce rozpoczną się prace nad budową kolejnych obiektów.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług